Zobaczcie terminarz na weekeend.
W Andrychowie w sobotę o godzinie 18:00 rozegrany został mecz, który już od kilku dni wywoływał olbrzymie emocje: Beskid Andrychów - Unia Oświęcim. Skończyło się podziałem punktów.
Zobaczcie:
iv liga - KOLEJKA 27 | |||
2017-05-28 18:00 | Nowa Proszowianka | 1-1 | Sosnowianka Stanisław Dolny |
2017-05-28 18:00 | Wiślanie Jaśkowice | 4-2 | Orzeł Piaski Wielkie |
2017-05-27 18:00 | Beskid Andrychów | 1-1 | Unia Oświęcim |
2017-05-27 17:00 | Dalin Myślenice | 4-0 | Skawinka Skawina |
2017-05-27 17:00 | Iskra Klecza Dolna | 1-5 | Wiślanka Grabie |
2017-05-27 17:00 | Michałowianka Michałowice | 1-4 | Cracovia II |
2017-05-27 16:00 | Jutrzenka Giebułtów | 3-1 | Pcimianka Pcim |
2017-05-27 14:00 | Hutnik Nowa Huta | 2-1 | KS TS Węgrzce |
1. | Wiślanie Jaśkowice | 64 | 69:17 |
2. | Cracovia II | 55 | 74:24 |
3. | Hutnik Nowa Huta | 54 | 67:37 |
4. | Jutrzenka Giebułtów | 49 | 46:25 |
5. | Wiślanka Grabie | 41 | 51:38 |
6. | Dalin Myślenice | 40 | 43:48 |
7. | Sosnowianka Stanisław Dolny | 39 | 35:43 |
8. | Unia Oświęcim | 38 | 40:34 |
9. | Iskra Klecza Dolna | 36 | 38:51 |
10. | Michałowianka Michałowice | 35 | 48:48 |
11. | Beskid Andrychów | 33 | 23:30 |
12. | Pcimianka Pcim | 32 | 36:66 |
13. | Orzeł Piaski Wielkie | 21 | 31:53 |
14. | KS TS Węgrzce | 20 | 29:42 |
15. | Nowa Proszowianka | 17 | 29:51 |
16. | Skawinka Skawina | 13 | 29:81 |
v liga - KOLEJKA 27 | |||
2017-05-28 17:00 | LKS Żarki | 0-2 | Górnik Libiąż |
2017-05-27 18:00 | Garbarz Zembrzyce | 7-0 | Victoria Zalas |
2017-05-27 17:00 | Niwa Nowa Wieś | 2-1 | Orzeł Ryczów |
2017-05-27 17:00 | Nadwiślanin Gromiec | 3-1 | Dąb Paszkówka |
2017-05-27 17:00 | KS Chełmek | 2-2 | LKS Jawiszowice |
2017-05-27 17:00 | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 0-4 | Tempo Białka |
2017-05-27 17:00 | Halniak Maków Podhalański | 3-2 | Zagórzanka Zagórze |
2017-05-27 17:00 | Brzezina Osiek | 2-0 | Cedron Brody |
1. | Orzeł Ryczów | 64 | 82:26 |
2. | Nadwiślanin Gromiec | 54 | 72:31 |
3. | Niwa Nowa Wieś | 49 | 67:38 |
4. | LKS Jawiszowice | 46 | 76:31 |
5. | KS Chełmek | 46 | 54:28 |
6. | Brzezina Osiek | 45 | 45:32 |
7. | Tempo Białka | 44 | 64:48 |
8. | Garbarz Zembrzyce | 42 | 51:42 |
9. | Halniak Maków Podhalański | 39 | 44:45 |
10. | Cedron Brody | 38 | 34:49 |
11. | Zagórzanka Zagórze | 30 | 50:53 |
12. | LKS Żarki | 28 | 37:57 |
13. | Górnik Libiąż | 24 | 31:72 |
14. | Dąb Paszkówka | 21 | 34:70 |
15. | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 17 | 28:77 |
16. | Victoria Zalas | 16 | 37:107 |
a klasa wadowice - KOLEJKA 27 | |||
2017-05-28 17:00 | Burza Roczyny | 2-0 | Skawa Wadowice |
2017-05-28 17:00 | Halniak Targanice | 0-2 | Relaks Wysoka |
2017-05-28 17:00 | Olimpia Chocznia | 2-2 | Sokół Przytkowice |
2017-05-28 17:00 | Znicz Sułkowice Bolęcina | 1-1 | Astra Spytkowice |
2017-05-28 17:00 | Jałowiec Stryszawa | 2-1 | Orzeł Wieprz |
2017-05-28 11:00 | Leskowiec Rzyki | 5-1 | Huragan Inwałd |
2017-05-28 11:00 | Grom Grzechynia | 3-1 | Żuraw Krzeszów |
2017-05-27 17:00 | Naroże Juszczyn | 3-0 | Babia Góra Sucha Beskidzka |
1. | Naroże Juszczyn | 65 | 77:25 |
2. | Jałowiec Stryszawa | 65 | 61:33 |
3. | Relaks Wysoka | 55 | 70:26 |
4. | Znicz Sułkowice Bolęcina | 44 | 53:46 |
5. | Babia Góra Sucha Beskidzka | 43 | 50:33 |
6. | Leskowiec Rzyki | 40 | 52:47 |
7. | Sokół Przytkowice | 38 | 40:37 |
8. | Orzeł Wieprz | 36 | 47:55 |
9. | Huragan Inwałd | 35 | 49:46 |
10. | Olimpia Chocznia | 33 | 40:60 |
11. | Burza Roczyny | 30 | 36:53 |
12. | Astra Spytkowice | 28 | 32:56 |
13. | Skawa Wadowice | 23 | 30:41 |
14. | Grom Grzechynia | 22 | 45:63 |
15. | Halniak Targanice | 21 | 38:57 |
16. | Żuraw Krzeszów | 15 | 18:60 |
a klasa oświęcim - KOLEJKA 23 | |||
2017-05-28 17:00 | LKS Bobrek | 4-2 | Skawa Podolsze |
2017-05-28 14:00 | LKS Gorzów | 1-3 | Orzeł Witkowice |
2017-05-28 11:00 | Solavia Grojec | 2-2 | Zgoda Malec |
2017-05-27 17:00 | Przeciszovia Przeciszów | 1-1 | Zatorzanka Zator |
2017-05-27 17:00 | Górnik Brzeszcze | 1-1 | Hejnał Kęty |
2017-05-27 17:00 | Strażak Rajsko | 6-0 | Soła Łęki |
2017-05-27 11:00 | Strumień Polanka Wielka | 3-2 | Zaborzanka Zaborze |
1. | Zatorzanka Zator | 60 | 66:19 |
2. | Strażak Rajsko | 58 | 77:13 |
3. | Hejnał Kęty | 45 | 63:30 |
4. | Górnik Brzeszcze | 42 | 48:29 |
5. | LKS Bobrek | 38 | 62:39 |
6. | Strumień Polanka Wielka | 35 | 56:37 |
7. | Przeciszovia Przeciszów | 30 | 40:38 |
8. | Orzeł Witkowice | 25 | 34:60 |
9. | Skawa Podolsze | 23 | 37:60 |
10. | Soła Łęki | 21 | 40:57 |
11. | Solavia Grojec | 20 | 42:55 |
12. | Zaborzanka Zaborze | 18 | 27:67 |
13. | Zgoda Malec | 18 | 41:60 |
14. | LKS Gorzów | 7 | 22:91 |
b klasa oświęcim - KOLEJKA 15 | |||
2017-05-28 17:00 | LKS Poręba Wielka | 7-2 | LKS Harmęże |
2017-05-28 17:00 | Pogórze Gierałtowice | 0-1 | Sygnał Włosienica |
2017-05-28 17:00 | LKS Głębowice | 2-0 | LKS Palczowice |
2017-05-27 17:00 | LKS Bulowice | 2-1 | Puls Broszkowice |
2017-05-27 17:00 | LKS Piotrowice | 1-1 | Iskra Brzezinka |
1. | LKS Bulowice | 33 | 38:25 |
2. | Sygnał Włosienica | 24 | 27:27 |
3. | LKS Piotrowice | 23 | 27:15 |
4. | Puls Broszkowice | 22 | 27:24 |
5. | LKS Głębowice | 20 | 28:28 |
6. | Iskra Brzezinka | 18 | 18:17 |
7. | LKS Harmęże | 18 | 28:35 |
8. | Pogórze Gierałtowice | 17 | 24:31 |
9. | LKS Poręba Wielka | 16 | 33:35 |
10. | LKS Palczowice | 9 | 23:36 |
b klasa wadowice gr. 1 - KOLEJKA 19 | |||
2017-05-28 18:00 | Dąb Sidzina | 0-2 | Watra Zawoja |
2017-05-28 17:00 | Strzelec Budzów | 2-1 | Jubilat Izdebnik |
2017-05-28 17:00 | Leńczanka Leńcze | 1-1 | Stanisławianka Stanisław Dolny |
2017-05-28 17:00 | LKS Bieńkówka | 1-10 | Tarnawianka Tarnawa |
2017-05-27 17:00 | Błyskawica Marcówka | 1-1 | KS Bystra |
2017-05-27 17:00 | Huragan Skawica | 3-2 | Lachy Lachowice |
1. | Strzelec Budzów | 47 | 50:19 |
2. | Stanisławianka Stanisław Dolny | 35 | 50:26 |
3. | Błyskawica Marcówka | 34 | 41:35 |
4. | Watra Zawoja | 34 | 52:23 |
5. | Dąb Sidzina | 33 | 44:31 |
6. | Lachy Lachowice | 24 | 45:38 |
7. | Leńczanka Leńcze | 24 | 36:31 |
8. | KS Bystra | 22 | 29:41 |
9. | Huragan Skawica | 17 | 42:58 |
10. | LKS Bieńkówka | 17 | 28:53 |
11. | Tarnawianka Tarnawa | 15 | 32:63 |
12. | Jubilat Izdebnik | 11 | 31:62 |
b klasa wadowice gr ii - KOLEJKA 19 | |||
2017-05-28 17:00 | Przełęcz Kossowa | 2-1 | Amator Babica |
2017-05-28 17:00 | Płomień Sosnowice | 0-7 | Wikliniarz Woźniki |
2017-05-27 17:00 | Nadwiślanka Brzeźnica | 3-2 | Victoria Półwieś |
2017-05-27 17:00 | Skawa Jaroszowice | 3-1 | Wisła Łączany |
2017-05-27 17:00 | Żarek Barwałd Górny | 4:2 | Gród Grodzisko |
2017-05-27 17:00 | Dąb Tomice | 2-0 | Borowik Bachowice |
1. | Żarek Barwałd Górny | 49 | 76:27 |
2. | Gród Grodzisko | 39 | 69:34 |
3. | Dąb Tomice | 37 | 60:27 |
4. | Wikliniarz Woźniki | 37 | 67:33 |
5. | Amator Babica | 32 | 34:27 |
6. | Przełęcz Kossowa | 30 | 41:48 |
7. | Borowik Bachowice | 23 | 51:51 |
8. | Wisła Łączany | 22 | 42:42 |
9. | Skawa Jaroszowice | 21 | 42:43 |
10. | Nadwiślanka Brzeźnica | 14 | 26:68 |
11. | Płomień Sosnowice | 9 | 26:76 |
12. | Victoria Półwieś | 6 | 26:81 |
c klasa wadowice gr 1 - KOLEJKA 15 | |||
2017-05-28 17:00 | Jastrzębianka Jastrzębia | 0-2 | Chełm Stryszów |
2017-05-28 17:00 | Zryw Lanckorona | 7-2 | Pogoń Bugaj |
2017-05-28 17:00 | Olimpia Zebrzydowice | 6-2 | Świt Osielec |
2017-05-28 17:00 | Żarek Stronie | 5-0 | Filkówka Barwałd Średni |
c klasa wadowice gr. 2 - KOLEJKA 15 | |||
2017-05-28 17:00 | Łysa Góra Zawadka | 0-2 | Sokół Frydrychowice |
2017-05-28 17:00 | Iskra II Klecza Dolna | 1-3 | Skawa Witanowice |
2017-05-27 17:00 | Orzeł Radocza | 0-1 | Sokół Chrząstowice |
Brak komentarzy