iv liga - KOLEJKA 21 | |||
2017-05-24 18:00 | Orzeł Piaski Wielkie | KS TS Węgrzce | |
2017-04-23 17:00 | Sosnowianka Stanisław Dolny | 0-2 | Pcimianka Pcim |
2017-04-23 17:00 | Wiślanka Grabie | 1-1 | Unia Oświęcim |
2017-04-23 17:00 | Nowa Proszowianka | 2-3 | Dalin Myślenice |
2017-04-22 17:00 | Iskra Klecza Dolna | 2-1 | Cracovia II |
2017-04-22 17:00 | Hutnik Nowa Huta | 5-0 | Beskid Andrychów |
2017-04-22 16:00 | Jutrzenka Giebułtów | 3-2 | Skawinka Skawina |
2017-04-22 16:00 | Wiślanie Jaśkowice | 4-0 | Michałowianka Michałowice |
1. | Wiślanie Jaśkowice | 48 | 52:11 |
2. | Cracovia II | 47 | 65:16 |
3. | Hutnik Nowa Huta | 43 | 53:31 |
4. | Jutrzenka Giebułtów | 38 | 36:21 |
5. | Unia Oświęcim | 35 | 35:27 |
6. | Dalin Myślenice | 32 | 33:39 |
7. | Michałowianka Michałowice | 31 | 42:37 |
8. | Sosnowianka Stanisław Dolny | 30 | 27:38 |
9. | Wiślanka Grabie | 28 | 35:32 |
10. | Iskra Klecza Dolna | 27 | 29:41 |
11. | Pcimianka Pcim | 27 | 30:49 |
12. | Beskid Andrychów | 23 | 17:26 |
13. | KS TS Węgrzce | 18 | 24:30 |
14. | Nowa Proszowianka | 15 | 26:44 |
15. | Orzeł Piaski Wielkie | 14 | 18:41 |
16. | Skawinka Skawina | 13 | 26:65 |
v liga - KOLEJKA 21 | |||
2017-04-23 17:00 | Dąb Paszkówka | 0-3 | Tempo Białka |
2017-04-23 17:00 | Orzeł Ryczów | 2-1 | Zagórzanka Zagórze |
2017-04-22 17:00 | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 1-4 | Górnik Libiąż |
2017-04-22 17:00 | Victoria Zalas | 0-5 | LKS Jawiszowice |
2017-04-22 17:00 | Garbarz Zembrzyce | 1-1 | Brzezina Osiek |
2017-04-22 17:00 | KS Chełmek | 2-1 | Halniak Maków Podhalański |
2017-04-22 16:00 | Niwa Nowa Wieś | 3-0 | Cedron Brody |
2017-04-22 15:00 | Nadwiślanin Gromiec | 5-0 | LKS Żarki |
1. | Orzeł Ryczów | 52 | 61:19 |
2. | Nadwiślanin Gromiec | 43 | 51:19 |
3. | Tempo Białka | 40 | 53:32 |
4. | Niwa Nowa Wieś | 39 | 51:29 |
5. | LKS Jawiszowice | 38 | 60:19 |
6. | KS Chełmek | 38 | 44:17 |
7. | Garbarz Zembrzyce | 36 | 36:29 |
8. | Brzezina Osiek | 32 | 35:30 |
9. | Cedron Brody | 29 | 26:42 |
10. | Halniak Maków Podhalański | 28 | 37:39 |
11. | Zagórzanka Zagórze | 22 | 35:40 |
12. | LKS Żarki | 18 | 30:51 |
13. | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 17 | 26:60 |
14. | Victoria Zalas | 15 | 33:73 |
15. | Dąb Paszkówka | 13 | 25:58 |
16. | Górnik Libiąż | 12 | 22:68 |
Nie odbyło się spotkanie w Inwałdzie, gdyż - jak przekazują nam w podokręgu - sędzia "nie dopuścił kart zawodniczych Huraganu". Obecnie wynik meczu jest zapisany jako walkower, ale ostateczna decyzja co do tego spotkania zostanie podjęta podczas posiedzenia Wydziału Gier i Dyscypliny wadowickiego podokręgu piłkarskiego.
a klasa wadowice - KOLEJKA 21 | |||
2017-04-23 17:00 | Sokół Przytkowice | 0-1 | Relaks Wysoka |
2017-04-23 17:00 | Olimpia Chocznia | 3-3 | Babia Góra Sucha Beskidzka |
2017-04-23 17:00 | Jałowiec Stryszawa | 5-0 | Halniak Targanice |
2017-04-23 15:00 | Znicz Sułkowice Bolęcina | 1-4 | Naroże Juszczyn |
2017-04-23 11:00 | Grom Grzechynia | 2-4 | Skawa Wadowice |
2017-04-23 11:00 | Leskowiec Rzyki | 1-0 | Burza Roczyny |
2017-04-22 17:00 | Astra Spytkowice | 0-3 | Orzeł Wieprz |
2017-04-22 17:00 | Huragan Inwałd | 0-3 walkower | Żuraw Krzeszów |
1. | Naroże Juszczyn | 50 | 61:18 |
2. | Jałowiec Stryszawa | 50 | 48:26 |
3. | Relaks Wysoka | 45 | 56:22 |
4. | Babia Góra Sucha Beskidzka | 39 | 44:23 |
5. | Znicz Sułkowice Bolęcina | 36 | 42:36 |
6. | Leskowiec Rzyki | 33 | 43:39 |
7. | Sokół Przytkowice | 31 | 31:31 |
8. | Huragan Inwałd | 31 | 43:35 |
9. | Orzeł Wieprz | 29 | 37:43 |
10. | Olimpia Chocznia | 26 | 28:47 |
11. | Burza Roczyny | 20 | 27:48 |
12. | Astra Spytkowice | 20 | 23:49 |
13. | Halniak Targanice | 19 | 33:47 |
14. | Grom Grzechynia | 19 | 41:49 |
15. | Skawa Wadowice | 17 | 26:36 |
16. | Żuraw Krzeszów | 12 | 13:47 |
a klasa oświęcim - KOLEJKA 17 | |||
2017-04-23 17:00 | LKS Bobrek | 4-1 | LKS Gorzów |
2017-04-23 17:00 | Strumień Polanka Wielka | 2-2 | Górnik Brzeszcze |
2017-04-23 16:00 | Solavia Grojec | 0-3 | Strażak Rajsko |
2017-04-22 17:00 | Przeciszovia Przeciszów | 4-0 | Orzeł Witkowice |
2017-04-22 17:00 | Zaborzanka Zaborze | 0-2 | Zatorzanka Zator |
2017-04-22 17:00 | Zgoda Malec | 1-5 | Hejnał Kęty |
2017-04-22 17:00 | Skawa Podolsze | 1-1 | Soła Łęki |
1. | Zatorzanka Zator | 47 | 50:13 |
2. | Strażak Rajsko | 46 | 59:9 |
3. | Hejnał Kęty | 34 | 50:24 |
4. | LKS Bobrek | 29 | 50:27 |
5. | Górnik Brzeszcze | 29 | 33:23 |
6. | Strumień Polanka Wielka | 28 | 40:30 |
7. | Przeciszovia Przeciszów | 23 | 32:34 |
8. | Soła Łęki | 19 | 35:39 |
9. | Zaborzanka Zaborze | 18 | 22:45 |
10. | Skawa Podolsze | 17 | 24:46 |
11. | Orzeł Witkowice | 16 | 23:50 |
12. | Solavia Grojec | 14 | 30:42 |
13. | Zgoda Malec | 14 | 26:48 |
14. | LKS Gorzów | 7 | 20:64 |
b klasa oświęcim - KOLEJKA 10 | |||
2017-04-23 17:00 | Pogórze Gierałtowice | 1-1 | LKS Piotrowice |
2017-04-23 17:00 | LKS Głębowice | 2-2 | LKS Poręba Wielka |
2017-04-22 17:00 | Puls Broszkowice | 1-0 | Sygnał Włosienica |
2017-04-22 17:00 | LKS Bulowice | 1-0 | LKS Harmęże |
2017-04-22 17:00 | LKS Palczowice | 1-1 | Iskra Brzezinka |
1. | LKS Bulowice | 24 | 26:20 |
2. | Sygnał Włosienica | 18 | 21:13 |
3. | Puls Broszkowice | 15 | 17:14 |
4. | LKS Głębowice | 14 | 21:23 |
5. | Iskra Brzezinka | 14 | 13:10 |
6. | LKS Piotrowice | 13 | 11:12 |
7. | LKS Poręba Wielka | 12 | 19:20 |
8. | LKS Harmęże | 11 | 17:23 |
9. | Pogórze Gierałtowice | 11 | 18:23 |
10. | LKS Palczowice | 8 | 16:21 |
b klasa wadowice gr. 1 - KOLEJKA 14 | |||
2017-04-23 17:00 | Dąb Sidzina | 1-3 | Błyskawica Marcówka |
2017-04-23 17:00 | Strzelec Budzów | 3-2 | Leńczanka Leńcze |
przełożony na 3.05 | Watra Zawoja | Stanisławianka Stanisław Dolny | |
2017-04-22 17:00 | Jubilat Izdebnik | 6-1 | Tarnawianka Tarnawa |
przełożony na 1.05 | Lachy Lachowice | KS Bystra | |
przełożony na 3.05 | Huragan Skawica | LKS Bieńkówka |
1. | Strzelec Budzów | 32 | 36:16 |
2. | Stanisławianka Stanisław Dolny | 27 | 38:17 |
3. | Błyskawica Marcówka | 24 | 32:27 |
4. | Dąb Sidzina | 24 | 29:22 |
5. | Watra Zawoja | 22 | 36:20 |
6. | Leńczanka Leńcze | 20 | 28:27 |
7. | Lachy Lachowice | 18 | 38:31 |
8. | LKS Bieńkówka | 17 | 25:29 |
9. | KS Bystra | 12 | 23:33 |
10. | Huragan Skawica | 11 | 24:43 |
11. | Tarnawianka Tarnawa | 11 | 18:50 |
12. | Jubilat Izdebnik | 11 | 25:37 |
b klasa wadowice gr. 2 - KOLEJKA 14 | |||
2017-04-23 17:00 | Victoria Półwieś | 2-3 | Wisła Łączany |
2017-04-23 17:00 | Nadwiślanka Brzeźnica | 2-3 | Przełęcz Kossowa |
2017-04-23 17:00 | Borowik Bachowice | 2-2 | Amator Babica |
2017-04-23 17:00 | Gród Grodzisko | 4-4 | Wikliniarz Woźniki |
2017-04-22 17:00 | Żarek Barwałd Górny | 4-3 | Skawa Jaroszowice |
2017-04-22 17:00 | Dąb Tomice | 5-0 | Płomień Sosnowice |
1. | Żarek Barwałd Górny | 34 | 59:21 |
2. | Gród Grodzisko | 32 | 58:27 |
3. | Dąb Tomice | 28 | 49:20 |
4. | Amator Babica | 27 | 25:18 |
5. | Wikliniarz Woźniki | 26 | 42:25 |
6. | Przełęcz Kossowa | 23 | 30:38 |
7. | Wisła Łączany | 17 | 34:34 |
8. | Borowik Bachowice | 16 | 35:38 |
9. | Skawa Jaroszowice | 16 | 33:33 |
10. | Płomień Sosnowice | 9 | 22:54 |
11. | Nadwiślanka Brzeźnica | 7 | 15:57 |
12. | Victoria Półwieś | 6 | 22:59 |
c klasa wadowice gr. i - KOLEJKA 10 | |||
2017-04-23 17:00 | Chełm Stryszów | 2-0 | Świt Osielec |
2017-04-23 17:00 | Olimpia Zebrzydowice | 1-2 | Zryw Lanckorona |
2017-04-23 17:00 | Jastrzębianka Jastrzębia | 1-4 | Korona Skawinki |
2017-04-23 17:00 | Filkówka Barwałd Średni | 3-1 | Pogoń Bugaj |
C KLASA WADOWICE GR 2 - KOLEJKA 10 | |||
2017-05-28 15:00 | Czarni Koziniec | Gronie Zagórnik | |
2017-04-23 17:30 | Łysa Góra Zawadka | 2-4 | Iskra II Klecza Dolna |
2017-04-23 15:00 | Sokół Frydrychowice | 1-2 | Sokół Chrząstowice |
Orzeł II Ryczów | Orzeł Radocza |
1. | Strzelec Budzów | 32 | 36:16 |
2. | Stanisławianka Stanisław Dolny | 27 | 38:17 |
3. | Błyskawica Marcówka | 24 | 32:27 |
4. | Dąb Sidzina | 24 | 29:22 |
5. | Watra Zawoja | 22 | 36:20 |
6. | Leńczanka Leńcze | 20 | 28:27 |
7. | Lachy Lachowice | 18 | 38:31 |
8. | LKS Bieńkówka | 17 | 25:29 |
9. | KS Bystra | 12 | 23:33 |
10. | Huragan Skawica | 11 | 24:43 |
11. | Tarnawianka Tarnawa | 11 | 18:50 |
12. | Jubilat Izdebnik | 11 | 25:37 |
Brak komentarzy