II LIGA SIATKARZY - KOLEJKA 5 | |||
2017-10-21 17:00 | Volley Rybnik | BBTS II Bielsko-Biała | |
2017-10-21 17:00 | Górnik Radlin | UMKS Kęczanin Kęty 0-3 | |
2017-10-21 17:00 | AZS Politechnika Opolska | GKS II Katowice | |
2017-10-21 17:00 | AT Żory Jastrzębski Węgiel | MKS II Będzin | |
2017-10-21 17:00 | TKS Tychy | MCKiS Jaworzno | |
2017-10-21 15:00 | ZAKSA Strzelce Opolskie | MKS Andrychów 3-2 |
III LIGA SIATKAREK [I LIGA MAŁOPOLSKA]
UKS Setbol Oświęcim - UMKS Kęczanin Kęty 3-1
MKS Andrychów - UKS Zalew Świnna Poręba 3-0
IV LIGA PIŁKARZY - KOLEJKA 12 | |||
2017-10-22 15:00 | Orzeł Ryczów | Jutrzenka Giebułtów 3-0 | |
2017-10-22 15:00 | Pcimianka Pcim | Iskra Klecza Dolna 2-3 | |
2017-10-22 15:00 | Sosnowianka Stanisław Dolny | KS Olkusz 1-7 | |
2017-10-21 15:00 | Wiślanka Grabie | Orzeł Piaski Wielkie 7-1 | |
2017-10-21 15:00 | Beskid Andrychów | Górnik Wieliczka 0-3 | |
2017-10-21 11:00 | Unia Oświęcim | Michałowianka Michałowice 2-1 | |
2017-10-21 11:00 | KS TS Węgrzce | Hutnik Kraków 0-3 | |
2017-10-21 11:00 | Clepardia Kraków | Dalin Myślenice 0-1 |
IV LIGA KOBIET - KOLEJKA 8 | |||
2017-11-18 13:00 | Zielonka Wrząsowice | Jedynka Krzeszowice | |
2017-10-22 12:00 | Wisła Brzeźnica | Novi Narama 1-2 | |
2017-10-22 11:00 | AS Świątniki Górne | Panda Burza Roczyny 3-2 | |
2017-10-21 15:00 | Queens Witanowice | Prądniczanka II Kraków 0-2 | |
2017-11-18 13:00 | Victoria Zalas | Pogorzanka Pogorzyce |
V LIGA PIŁKARZY - KOLEJKA 12 | |||
2017-10-21 15:00 | LKS Żarki | Dąb Paszkówka 7-0 | |
2017-10-21 15:00 | Zagórzanka Zagórze | Nadwiślanin Gromiec 2-5 | |
2017-10-21 15:00 | Niwa Nowa Wieś | Tempo Białka 3-2 | |
2017-10-21 15:00 | KS Chełmek | LKS Jawiszowice 0-3 | |
2017-10-21 15:00 | Naroże Juszczyn | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-2 | |
2017-10-21 15:00 | Zatorzanka Zator | Halniak Maków Podhalański 4-1 | |
2017-10-21 15:00 | Brzezina Osiek | Garbarz Zembrzyce 2-0 |
KLASA A WADOWICE - KOLEJKA 12 | |||
2017-10-22 15:00 | Olimpia Chocznia | Skawa Wadowice 1-2 | |
2017-10-22 15:00 | Znicz Sułkowice Bolęcina | Jałowiec Stryszawa 2-3 | |
2017-10-22 15:00 | Burza Roczyny | Huragan Inwałd 1-1 | |
2017-10-22 15:00 | Sokół Przytkowice | Orzeł Wieprz 4-0 | |
2017-10-22 11:00 | Leskowiec Rzyki | Strzelec Budzów 4-0 | |
2017-10-21 15:00 | Dąb Tomice | Astra Spytkowice 1-1 | |
2017-10-21 15:00 | Relaks Wysoka | Babia Góra Sucha Beskidzka 2-0 | |
2017-10-21 12:00 | BCS Zawoja | Żarek Barwałd Górny 3-1 |
A KLASA OŚWIĘCIM - KOLEJKA 11 | |||
2017-10-22 11:00 | Solavia Grojec | LKS Piotrowice 3-0 | |
2017-10-21 15:00 | Hejnał Kęty | Górnik Brzeszcze 3-2 | |
2017-10-21 15:00 | Strumień Polanka Wielka | Przeciszovia Przeciszów 3-0 | |
2017-10-21 15:00 | Soła Łęki | LKS Bobrek 3-0 | |
2017-10-21 15:00 | Skawa Podolsze | LKS Bulowice 4-2 | |
2017-10-21 15:00 | Orzeł Witkowice | Strażak Rajsko 0-2 |
B KLASA WADOWICE GR. I - KOLEJKA 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
B KLASA WADOWICE GR. II - KOLEJKA 10 | |||
2017-10-22 15:00 | Sokół Frydrychowice | Amator Babica 3-5 | |
2017-10-22 15:00 | Borowik Bachowice | Przełęcz Kossowa 3-1 | |
2017-10-22 15:00 | Nadwiślanka Brzeźnica | Gród Grodzisko 4-2 | |
2017-10-22 13:00 | Wisła Łączany | Victoria Półwieś 5-0 | |
2017-10-22 11:00 | Czarni Koziniec | Halniak Targanice 0-4 | |
2017-10-21 15:00 | Sokół Chrząstowice | Skawa Witanowice 1-0 | |
2017-10-21 15:00 | Wikliniarz Woźniki | Skawa Jaroszowice 2-3 |
B KLASA OŚWIĘCIM - KOLEJKA 6 - MECZ ZALEGŁE |
|||
LKS Harmęże | Puls Broszkowice | ||
2017-10-21 12:00 | LKS Gorzów | LKS Poręba Wielka 2-1 | |
2017-09-24 16:00 | Soła II Oświęcim | Pogórze Gierałtowice 9-0 | |
2017-10-21 16:00 | Sygnał Włosienica | LKS Palczowice 4-0 | |
2017-10-21 13:00 | Iskra Brzezinka | LKS Głębowice 2-2 |
C KLASA WADOWICE - KOLEJKA 10 | |||
2017-10-22 15:00 | Płomień Sosnowice | 0:2 | Gronie Zagórnik |
2017-10-22 11:00 | Jastrzębianka Jastrzębia | 3:2 | Iskra II Klecza Dolna |
2017-10-22 11:00 | Orzeł Radocza | 3:2 | Zryw Lanckorona |
2017-10-21 15:00 | Pogoń Bugaj | 2:3 | Zaskawianka Zaskawie |
2017-10-21 15:00 | Jubilat Izdebnik | 5:0 | Łysa Góra Zawadka |
2017-10-21 15:00 | Świt Osielec | 0:1 | Orzeł II Wieprz |
ManiekRoczyny, 22.10.2017 16:10
Burza Roczyny : Huragan Inwałd 1:1 (1:0)
Luki, 22.10.2017 12:01
Radocza: Lanckorona 3:2
Adekkk , 22.10.2017 07:49
Roczyny dostaniecie od inwałdu! !!
mersi, 21.10.2017 20:16
Trzeba sie rejestrowac i ludzi nie ma.Skonczyla sie wolna amerykanka,ale to bylo do przewidzenia,ze duzo osoib robiacych za cwaniakow wtedy gdy nie trzeba bylo sie rejestrowac,to z chwila wprowadzenia rejestracji po prostu umrze smiercia naturalna.Z kazdym tematem pilkarskim przekonuje sie o tym.
xpek, 21.10.2017 16:50
brawo Beskid za godne reprezentowanie Andrychowa panie burmistrzu na przyszły rok proszę im obciąć o połowę dotację i tak na te mecze przez kiboli nikt nie chodzi
williams, 21.10.2017 15:53
Mersi tu jestem :D
mersi, 21.10.2017 08:37
Jak trzeba sie rejestrowac to juz ludzi brakuje.Gdzie sa te cwaniaki z Roczyn i ten gosc co pieprzyl co tydzien ciagle o wulach i Rzyconach.Cwaniaki tak ciezko wam sie zarejstrowac?