W II lidze siatkarzy dramatyczny mecz w Andrychowie,. gdzie gospodarze prowadzili już 2-0, by przegrać 2-3.
II LIGA SIATKARZY - KOLEJKA 8 | |||
2017-11-11 18:00 | BBTS II Bielsko-Biała | GKS II Katowice 2-3 | |
2017-11-11 18:00 | TKS Tychy | ZAKSA Strzelce Opolskie 1-3 | |
2017-11-11 18:00 | Volley Rybnik | AT Żory Jastrzębski Węgiel 3-0 | |
2017-11-11 18:00 | MCKiS Jaworzno | AZS Politechnika Opolska 3-0 | |
2017-11-11 18:00 | MKS Andrychów | Górnik Radlin 2-3 | |
2017-11-11 18:00 | MKS II Będzin | UMKS Kęczanin Kęty 0-3 |
I LIGA MAŁOPOLSKA SIATKAREK (dawna III LIGA)
Raba Wyżna - MKS Andrychów 0-3
UMKS Kęczanin Kęty - Skawa Wadowice 0-3
W piłkarskiej IV lidze sensacyjne rozstrzygnięcie meczu lidera Hutnika Kraków z beniaminkiem Orłem Ryczów. Komplet punktów dla gości!
Za to bez sensacji obyło się w Myślenicach, gdzie lokalna drużyna pokonała, cały czas okupującą ostatnie miejsce, Sosnowiankę 5-0.
IV LIGA PIŁKARZY - KOLEJKA 15 | |||
2017-11-11 13:30 | Górnik Wieliczka | Pcimianka Pcim 3-1 | |
2017-11-11 13:30 | KS Olkusz | Unia Oświęcim 1-5 | |
2017-11-11 13:30 | Iskra Klecza Dolna | Michałowianka Michałowice 2-2 | |
2017-11-11 13:00 | Dalin Myślenice | Sosnowianka Stanisław Dolny 5-0 | |
2017-11-11 12:00 | Jutrzenka Giebułtów | Wiślanka Grabie 0-2 | |
2017-11-11 11:00 | Clepardia Kraków | Beskid Andrychów 2-2 | |
2017-11-11 11:00 | Orzeł Piaski Wielkie | KS TS Węgrzce 1-7 | |
2017-11-11 11:00 | Hutnik Kraków | Orzeł Ryczów 1-2 |
W ostatni weekend rozegrano kilka zaległych meczy w IV lidze pań. Najciekawsze było spotkanie Zielonki Wrząsowice z Queens Witanowice, zakończone wynikiem 3-3. Debiutująca w rozgrywkach drużyna Pandy Burzy Roczyny przegrała u siebie aż 0-5 z Prądniczanka II Kraków.
IV LIGA KOBIET - KOLEJKA 4 - MECZE ZALEGŁE | |||
2017-11-11 11:00 | Panda Burza Roczyny | Prądniczanka II Kraków 0-5 | |
2017-11-11 11:00 | Jedynka Krzeszowice | Pogorzanka Pogorzyce 1-2 | |
2017-11-11 11:00 | Zielonka Wrząsowice | Queens Witanowice 3-3 |
KOLEJKA 9 | |||
2017-11-11 11:00 | Novi Narama | 4-2 Victoria Zalas |
Kolejna pewna wygrana LKS Jawiszowice. Tym razem udało im się pokonać Nadwiślanina Gromiec 6-1. Powrót do dobrej formy zanotowała Niwa Nowa Wieś wygrywając aż 5-1 z Halniakiem Makowem Podhalańskim.
V LIGA WADOWICE - KOLEJKA 15 | |||
2017-11-12 13:00 | Garbarz Zembrzyce | Naroże Juszczyn 4-3 | |
2017-11-11 13:00 | Tempo Białka | LKS Żarki 4-0 | |
2017-11-11 13:00 | Brzezina Osiek | Victoria 1918 Jaworzno 0-0 | |
2017-11-11 13:00 | Dąb Paszkówka | Zatorzanka Zator 0-1 | |
2017-11-11 13:00 | Halniak Maków Podhalański | Niwa Nowa Wieś 1-5 | |
2017-11-11 13:00 | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | Zagórzanka Zagórze 5-1 | |
2017-11-11 13:00 | LKS Jawiszowice | Nadwiślanin Gromiec 6-1 |
Ciekawym wydarzeniem było spotkanie Huraganu Inwałd z BCS Zawoją. Mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się niecodziennym wynikiem 5-5.
A KLASA WADOWICE - KOLEJKA 15 | |||
2017-11-12 13:00 | Sokół Przytkowice | Relaks Wysoka 1-1 | |
2017-11-12 11:00 | Huragan Inwałd | BCS Zawoja 5-5 | |
2017-11-11 13:00 | Żarek Barwałd Górny | Olimpia Chocznia 1-3 | |
2017-11-11 13:00 | Skawa Wadowice | Burza Roczyny 3-2 | |
2017-11-11 13:00 | Orzeł Wieprz | Znicz Sułkowice Bolęcina 3-0 | |
2017-11-11 13:00 | Babia Góra Sucha Beskidzka | Dąb Tomice 4-0 | |
2017-11-11 13:00 | Jałowiec Stryszawa | Leskowiec Rzyki 1-0 | |
2017-11-11 13:00 | Astra Spytkowice | Strzelec Budzów brak gości |
Faworyt z Kęt nie dał rady na własnym boisku pokonać drużyny LKS Bobrek i przerwał serię zwycięstw.
A KLASA OŚWIĘCIM - KOLEJKA 7 - MECZE ZALEGŁE | |||
2017-11-11 14:00 | Solavia Grojec | Zgoda Malec 2-2 | |
2017-11-11 13:30 | LKS Piotrowice | Górnik Brzeszcze 0-2 | |
2017-11-11 13:30 | Orzeł Witkowice | Przeciszovia Przeciszów 0-2 | |
2017-11-11 13:30 | Hejnał Kęty | LKS Bobrek 0-0 | |
2017-11-11 13:30 | Strażak Rajsko | LKS Bulowice 4-1 | |
2017-10-11 16:00 | Soła Łęki | Strumień Polanka Wielka 3-2 |
B KLASA WADOWICE GR. I - KOLEJKA 13 | |||
2017-11-12 13:00 | Olimpia Zebrzydowice | Lachy Lachowice 0-0 | |
2017-11-12 13:00 | LKS Bieńkówka | Huragan Skawica 1-3 | |
2017-11-12 13:00 | Tarnawianka Tarnawa | KS Bystra 1-5 | |
2017-11-12 13:00 | Leńczanka Leńcze | Dąb Sidzina 5-1 | |
2017-11-12 13:00 | Żuraw Krzeszów | Chełm Stryszów 3-1 | |
2017-11-12 13:00 | Grom Grzechynia | Korona Skawinki 1-3 | |
2017-11-11 13:00 | Błyskawica Marcówka | Żarek Stronie 3-2 |
Mecz Halniaka Targanice został przerwany w 37 minucie przy stanie 8-0 z powodu zdekompletowania drużyny Sokoła.
B KLASA WADOWICE GR II - KOLEJKA 13 | |||
2017-11-12 13:00 | Halniak Targanice | Sokół Frydrychowice 8-0 | |
2017-11-12 13:00 | Wisła Łączany | Nadwiślanka Brzeźnica 3-3 | |
2017-11-12 13:00 | Amator Babica | Borowik Bachowice 2-3 | |
2017-11-12 13:00 | Victoria Półwieś | Wikliniarz Woźniki 1-3 | |
2017-11-12 13:00 | Przełęcz Kossowa | Sokół Chrząstowice 4-1 | |
2017-11-11 13:00 | Skawa Jaroszowice | Skawa Witanowice 0-1 | |
2017-11-11 12:00 | Gród Grodzisko | Czarni Koziniec 5-2 |
C KLASA WADOWICE - KOLEJKA 11 - MECZE ZALEGŁE | |||
2017-11-19 11:00 | Gronie Zagórnik | Orzeł Radocza | |
2017-11-12 13:00 | Świt Osielec | Iskra II Klecza Dolna 6-0 | |
2017-11-12 13:00 | Orzeł II Wieprz | Jubilat Izdebnik 1-3 | |
2017-11-12 13:00 | Łysa Góra Zawadka | Pogoń Bugaj 3-0 |
KOLEJKA 1 | |||
2017-11-12 11:00 | Orzeł Radocza | Zaskawianka Zaskawie 3-5 |
ManiekRoczyny, 11.11.2017 14:54
Skawa Wadowice : Burza Roczyny 3:2 (2:2)