reklama

Pierwsze kolarskie zawody o tytuł mistrza Polski za nami!

, Sport, Wiadomości, 11.07.2020 16:10,

Rywalizacja mistrzowska w naszym kraju powraca. Pierwszą odmrożoną imprezą o tytuł mistrza Polski były zawody w Międzynarodowych mistrzostwach Polski w trialu, które odbyły się w polskiej kolebce tej dyscypliny, w małopolskim Stryszowie w niedzielę 5 lipca br.

Pierwsze kolarskie zawody o tytuł mistrza Polski za nami!

Zawodnicy rywalizowali o 3 tytuły, Elita 20", Elita MTB oraz w kategorii Junior Open. W Elicie 20" zwyciężył obrońca tytułu Karol Serwin, natomiast w Elicie MTB najlepszy okazał się Marek Bielówka. W młodszych kategoriach zwyciężyli, kat. do lat 14 - Michał Łetowski, a w konkurencji o puchar Akademii Rowerowej wygrał Mikołaj Woźniak.

W zawodach co warte podkreślenia wzięła udział niemal 100 zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych, w tym także goście z zagranicy, rywalizujący o Puchar wiceprezesa Polskiego Związku Kolarskiego - Tomasza Kramarczyka.

Najmłodsi sportowcy, którzy mieli ogromną frajdę i przyjemność startów w towarzystwie najlepszych zawodników Polski i Świata.

Wśród gości pojawili się m.in. Mistrz Świata z 2018 - Thomas Pechhacker, Mistrz Świata juniorów z lat 2018 i 2019 - Oliver Widmann.

Zawody rozegrano z zachowaniem bezpieczeństwa obowiązującego w związku z panującą pandemią, wg wytycznych UCI i PZKol.

Dla zainteresowanych zapraszamy na portal rowerowa.pl ( https://rowerowa.pl/news/relacja-z-zawodow-mp-trial-stryszow )Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama