reklama

Piękna i trudna trasa. W weekend Kocierz Extreme Triathlon

, Sport, Wiadomości, 08.10.2020 09:35, PG
W najbliższy weekend (10-11.10.) w naszych okolicach: Przełęcz Kocierska i Jezioro Mucharskie, odbędzie się najtrudniejszy triathlon w Polsce.
Piękna i trudna trasa. W weekend  Kocierz Extreme Triathlon

CO? GDZIE? JAK?

Całość zabawy zaczyna się w przepięknych okolicznościach, na Jeziorze Mucharskim w niedzielę 11.10 o 10:00. Tam zawodników czeka 1 km pływania w niezbyt wysokiej temperaturze. Później kocie skradanie na Kocierz: 55km jazdy po najbardziej wymagających podjazdach w okolicy i 1500m przewyższenia z finałowym 10km podjazdem na Kocierz. Ostatni etap zacznie się na terenie naszego hotelu i pobiegnie przepięknymi i „przewymagającymi” szlakami, dając zawodnikom pętlę o długości 12 km i prawie 700 metrów przewyższenia. Na mecie czeka regeneracyjny posiłek i sława pokonania Kocierz Extreme Triathlon. Pierwsi zawodnicy powinni być na mecie ok 14:30-15:00, natomiast dekoracja odbędzie się w okolicach naszej altany ok.17:00 godz. 17:00. Zapraszamy do wspólnego kibicowania!

Tak będzie wyglądała trasa: http://plxtri.com/kocierz-extreme-triathlon-trasy

DLA DZIECI TEŻ COŚ MAMY!

W sobotę o 16:00 startuje Na Kocierz Kids Run. W biegu mogą wziąć udział dzieci w wieku 0-12 lat. Dzieciaki będą podzielone na kategorie wiekowe, z którymi będzie się wiązała różnica w dystansie. Zaczynamy od 100 m dla maluszków, a kończymy na ok. 1 km dla nastolatków. Zapraszamy do wspólnej zabawy – będzie pięknie, będzie zdrowo, będzie aktywnie! Organizator zrezygnował z przyznawania miejsc. Na każdego z uczestników czekają nagrody za udział: koszulka, medal oraz bandana. Koszt 19 zł ( 20 pierwszych osób ), 25 zł ( wszystkie kolejne).

Dzieciaczki można zapisać tutaj: https://dostartu.pl/kocierz-extreme-triathlon-time-trial-v4995foto: facebook Diablak Beskid Extreme Triathlon

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama