reklama

Panda w wielkim stylu rozpoczyna wiosnę

, Sport, Wiadomości, 29.04.2019 08:00,
Panda w wielkim stylu rozpoczyna wiosnę
W niedzielę (29.04) zawodniczki Pandy Burza Roczyny (IV liga małopolska) rozegrały pierwszy mecz w rundzie wiosennej - na wyjeździe z Victorią Gaj.

Warunki pogodowe były fatalne, mokra murawa, błoto i mnóstwo wody, ale zawodniczki Pandy dały z siebie wszystko. Pierwsza połowa ewidentnie należała do nich. Już po paru minutach kapitan drużyny Weronika Sordyl zdobyła bramkę, co dało im jeszcze większą motywację oraz swobodę do dalszej gry.

Po pierwszej połowie Pandy prowadziły aż 5:0. W drugiej połowie potwierdziły swoją przewagę, zdobywając kolejne gole.

Determinacja, a także ciężkie treningi pod wodzą nowego trenera Zygmunta Mizery pokazały siłę dziewczyn. Mecz zakończył się wynikiem 8:1 dla Pand.

Kolejny mecz w najbliższy weekend na stadionie w Roczynach. Obecnie Panda jest zdecydowanym liderem rozgrywek w małopolskiej IV lidze.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama