Panda w wielkim stylu rozpoczyna wiosnę

Sport, Wiadomości, 29.04.2019 08:00,
W niedzielę (29.04) zawodniczki Pandy Burza Roczyny (IV liga małopolska) rozegrały pierwszy mecz w rundzie wiosennej - na wyjeździe z Victorią Gaj.

Warunki pogodowe były fatalne, mokra murawa, błoto i mnóstwo wody, ale zawodniczki Pandy dały z siebie wszystko. Pierwsza połowa ewidentnie należała do nich. Już po paru minutach kapitan drużyny Weronika Sordyl zdobyła bramkę, co dało im jeszcze większą motywację oraz swobodę do dalszej gry.

Po pierwszej połowie Pandy prowadziły aż 5:0. W drugiej połowie potwierdziły swoją przewagę, zdobywając kolejne gole.

Determinacja, a także ciężkie treningi pod wodzą nowego trenera Zygmunta Mizery pokazały siłę dziewczyn. Mecz zakończył się wynikiem 8:1 dla Pand.

Kolejny mecz w najbliższy weekend na stadionie w Roczynach. Obecnie Panda jest zdecydowanym liderem rozgrywek w małopolskiej IV lidze.