reklama

Otwarcie boiska z piłkarskimi gwiazdami

Sport, Wiadomości, 28.05.2022 10:00,
Wydarzeniem dnia ma być mecz OLDBOJE gminy Wadowice - OLDBOJE Wisła Kraków.
Otwarcie boiska z piłkarskimi gwiazdami
W sobotę 11 czerwca oficjalnie otwarte zostanie nowoczesne boisko na stadionie Skawy Wadowice.

- Pierwsze w Małopolsce i najnowocześniejsze w Polsce pełnowymiarowe (105x68) boisko ze sztuczną trawą bezzasypową (IV generacja) za 4,5 miliona złotych (3,6 mln dotacji z RFIL) nareszcie gotowe i odebrane - poinformował burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński.

Wydarzenie połączone zostanie ze 115-leciem MKS Skawa Wadowice.


W planie m.in. turnieje dzieciaków z udziałem wszystkich klubów z Gminy Wadowice (w tym memoriał Sławomira Świstka), wielka strefa gastronomiczna, strefa kibica i mecz na dużym ekranie Holandia - Polska, a o 17:00 wydarzenie dnia: mecz OLDBOJE gminy Wadowice - OLDBOJE Wisła Kraków.

W drużynie Białej Gwiazdy zagrają m.in. byli reprezentanci Polski, cała HistoriaWisły.pl - m.in. Arkadiusz Głowacki, Paweł Brożek, Piotr Brożek, Marcin Wasilewski oraz Kazimierz Kmiecik, ale zapewniamy Was, że to dopiero początek głośnych nazwisk.

W zespole Oldbojów Wadowice zagra m.in. był piłkarz Skawy Wadowice, Legii Warszawa i Groclinu Grodzisk Wlkp. Igor Kozioł (ponad 250 meczów w ekstraklasie) oraz urodzony w Wadowicach były piłkarz Podbeskidzia Damian Chmiel (ponad 100 meczów w ekstraklasie), a mecz rozpocznie wychowanek Skawy Wadowice i były reprezentant Polski Stanisław Sobczyński.

foto: facebook Bartosz Kaliński

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

budowniczy, 28.05.2022 13:04

Polska to dziwny kraj. Brak pieniędzy na inwestycje z której skorzystały by tysiące osób (ścieżki rowerowe, chodniki drogi) a wydaje się grube miliony dla 11 osób ledwo trzymających się w kasie okręgowej

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama