W ten weekend zapadają ważne rozstrzygnięcia. W IV lidze utrzymał się Beskid Andrychów, a w V lidze - Kalwarianka, która wygrała decydujący mecz w Paszkówce, która spada do A klasy. Z ligi okręgowej spadają 2 drużyny.
Do IV ligi awansował Orzeł Ryczów. Z oświęcimskiej A klasy awans zapewniła sobie Zatorzanka Zator, a z B klasy oświęcimskiej awansował zespół LKS Bulowice.
Poniżej komplet wyników i tabele.
iv liga - KOLEJKA 30 | |||
2017-06-17 17:00 | Unia Oświęcim | 1-5 | Cracovia II |
2017-06-17 17:00 | Pcimianka Pcim | 1-3 | Dalin Myślenice |
2017-06-17 17:00 | KS TS Węgrzce | 2-2 | Michałowianka Michałowice |
2017-06-17 17:00 | Orzeł Piaski Wielkie | 1-3 | Beskid Andrychów |
2017-06-17 17:00 | Wiślanka Grabie | 0-4 | Hutnik Nowa Huta |
2017-06-17 17:00 | Iskra Klecza Dolna | 0-3 | Wiślanie Jaśkowice |
2017-06-14 17:00 | Skawinka Skawina | 2:1 | Nowa Proszowianka |
2017-06-14 17:00 | Sosnowianka Stanisław Dolny | 0:4 | Jutrzenka Giebułtów |
1. | Wiślanie Jaśkowice | 70 | 76:18 |
2. | Cracovia II | 67 | 88:29 |
3. | Hutnik Nowa Huta | 64 | 81:38 |
4. | Jutrzenka Giebułtów | 58 | 55:28 |
5. | Dalin Myślenice | 47 | 54:56 |
6. | Wiślanka Grabie | 47 | 58:43 |
7. | Unia Oświęcim | 44 | 50:44 |
8. | Michałowianka Michałowice | 40 | 54:55 |
9. | Sosnowianka Stanisław Dolny | 39 | 35:54 |
10. | Iskra Klecza Dolna | 39 | 42:56 |
11. | Beskid Andrychów | 37 | 28:36 |
12. | KS TS Węgrzce | 34 | 38:45 |
spadek 13. | Pcimianka Pcim | 33 | 37:72 |
spadek 14. | Orzeł Piaski Wielkie | 22 | 36:70 |
spadek 15. | Nowa Proszowianka | 20 | 34:66 |
spadek 16. | Skawinka Skawina | 16 | 33:89 |
v liga - KOLEJKA 30 | |||
2017-06-17 17:00 | Górnik Libiąż | 2-3 | Nadwiślanin Gromiec |
2017-06-17 11:00 | Tempo Białka | 4-2 | LKS Żarki |
2017-06-17 17:00 | LKS Jawiszowice | 2-2 | Brzezina Osiek |
2017-06-17 17:00 | Victoria Zalas | 3-1 | Halniak Maków Podhalański |
2017-06-17 17:00 | Dąb Paszkówka | 0-1 | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
2017-06-17 17:00 | Orzeł Ryczów | 1-1 | KS Chełmek |
2017-06-17 17:00 | Niwa Nowa Wieś | 3-0 | Garbarz Zembrzyce |
2017-06-15 17:00 | Zagórzanka Zagórze | 2:3 | Cedron Brody |
awans 1. | Orzeł Ryczów | 67 | 86:30 |
2. | Nadwiślanin Gromiec | 59 | 78:36 |
3. | Niwa Nowa Wieś | 56 | 73:40 |
4. | KS Chełmek | 53 | 63:29 |
5. | Brzezina Osiek | 52 | 52:35 |
6. | LKS Jawiszowice | 47 | 81:43 |
7. | Tempo Białka | 47 | 70:55 |
8. | Garbarz Zembrzyce | 46 | 55:47 |
9. | Halniak Maków Podhalański | 45 | 53:49 |
10. | Cedron Brody | 44 | 41:59 |
11. | Zagórzanka Zagórze | 31 | 54:60 |
12. | LKS Żarki | 29 | 44:67 |
13. | Górnik Libiąż | 27 | 39:77 |
14. | Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 26 | 34:80 |
spadek 15. | Dąb Paszkówka | 21 | 35:77 |
spadek 16. | Victoria Zalas | 19 | 40:114 |
a wadowice - KOLEJKA 22, zaległa | |||
2017-06-15 17:00 | Skawa Wadowice | 0:0 | Astra Spytkowice |
2017-06-15 17:00 | Halniak Targanice | 7:2 | Grom Grzechynia |
2017-06-15 17:00 | Burza Roczyny | 3:5 | Znicz Sułkowice Bolęcina |
2017-06-15 17:00 | Żuraw Krzeszów | 0:2 | Sokół Przytkowice |
2017-06-15 15:00 | Babia Góra Sucha Beskidzka | 3:1 | Leskowiec Rzyki |
2017-06-15 11:00 | Orzeł Wieprz | 1:2 | Huragan Inwałd |
2017-06-14 18:30 | Relaks Wysoka | 6:2 | Olimpia Chocznia |
2017-04-29 17:00 | Naroże Juszczyn | 2:1 | Jałowiec Stryszawa |
a wadowice - KOLEJKA 30 | |||
2017-06-18 17:00 | Skawa Wadowice | 6-1 | Leskowiec Rzyki |
2017-06-18 17:00 | Relaks Wysoka | 0-0 | Babia Góra Sucha Beskidzka |
2017-06-18 17:00 | Żuraw Krzeszów | 2-3 | Burza Roczyny |
2017-06-18 17:00 | Orzeł Wieprz | 0-2 | Naroże Juszczyn |
2017-06-18 17:00 | Astra Spytkowice | 4-1 | Halniak Targanice |
2017-06-18 17:00 | Huragan Inwałd | 10-3 | Grom Grzechynia |
2017-06-18 17:00 | Sokół Przytkowice | 2-4 | Jałowiec Stryszawa |
2017-06-18 17:00 | Olimpia Chocznia | 3-4 | Znicz Sułkowice Bolęcina |
awans 1. | Naroże Juszczyn | 74 | 90:27 |
2. | Jałowiec Stryszawa | 74 | 69:36 |
3. | Relaks Wysoka | 59 | 78:32 |
4. | Znicz Sułkowice Bolęcina | 53 | 65:55 |
5. | Sokół Przytkowice | 47 | 47:42 |
6. | Babia Góra Sucha Beskidzka | 47 | 53:38 |
7. | Orzeł Wieprz | 42 | 56:62 |
8. | Huragan Inwałd | 41 | 62:54 |
9. | Leskowiec Rzyki | 41 | 55:58 |
10. | Skawa Wadowice | 36 | 43:40 |
11. | Burza Roczyny | 36 | 43:63 |
12. | Astra Spytkowice | 35 | 42:59 |
spadek 13. | Olimpia Chocznia | 34 | 46:73 |
spadek 14. | Halniak Targanice | 27 | 51:68 |
spadek 15. | Grom Grzechynia | 22 | 50:89 |
spadek 16. | Żuraw Krzeszów | 15 | 21:75 |
a klasa oświęcim - KOLEJKA 26 | |||
2017-06-17 17:00 | Orzeł Witkowice | 2-2 | Solavia Grojec |
2017-06-17 17:00 | Zatorzanka Zator | 4-2 | LKS Gorzów |
2017-06-17 17:00 | Zaborzanka Zaborze | 1-5 | Strażak Rajsko |
2017-06-17 17:00 | Zgoda Malec | 0-7 | Górnik Brzeszcze |
2017-06-17 17:00 | Skawa Podolsze | 0-7 | Przeciszovia Przeciszów |
2017-06-17 17:00 | LKS Bobrek | 4-2 | Strumień Polanka Wielka |
2017-06-14 17:00 | Hejnał Kęty | 4:1 | Soła Łęki |
awans 1. | Zatorzanka Zator | 69 | 78:24 |
2. | Strażak Rajsko | 67 | 91:17 |
3. | Hejnał Kęty | 57 | 78:35 |
4. | LKS Bobrek | 50 | 76:45 |
5. | Górnik Brzeszcze | 48 | 56:31 |
6. | Przeciszovia Przeciszów | 39 | 55:40 |
7. | Strumień Polanka Wielka | 38 | 63:49 |
8. | Orzeł Witkowice | 32 | 44:67 |
9. | Solavia Grojec | 25 | 48:61 |
10. | Skawa Podolsze | 24 | 39:78 |
11. | Soła Łęki | 24 | 48:70 |
12. | Zgoda Malec | 21 | 44:75 |
13. | Zaborzanka Zaborze | 18 | 29:80 |
spadek 14. | LKS Gorzów | 7 | 27:104 |
b klasa I wadowice - KOLEJKA 22 | |||
2017-06-18 17:00 | KS Bystra | 1-3 | Dąb Sidzina |
2017-06-18 17:00 | Stanisławianka Stanisław Dolny | 2-3 | Huragan Skawica |
2017-06-18 17:00 | Leńczanka Leńcze | 2-0 | LKS Bieńkówka |
2017-06-17 17:00 | Jubilat Izdebnik | 0-8 | Błyskawica Marcówka |
2017-06-17 14:00 | Lachy Lachowice | 1-5 | Watra Zawoja |
2017-06-15 11:00 | Tarnawianka Tarnawa | 2-1 | Strzelec Budzów |
awans 1. | Strzelec Budzów | 48 | 59:31 |
awans 2. | Dąb Sidzina | 42 | 58:37 |
3. | Błyskawica Marcówka | 41 | 54:35 |
4. | Watra Zawoja | 41 | 67:32 |
5. | Stanisławianka Stanisław Dolny | 38 | 60:39 |
6. | Leńczanka Leńcze | 32 | 45:39 |
7. | Lachy Lachowice | 28 | 58:59 |
8. | KS Bystra | 24 | 34:48 |
9. | Huragan Skawica | 24 | 53:65 |
10. | Tarnawianka Tarnawa | 21 | 38:72 |
spadek 11. | LKS Bieńkówka | 21 | 33:62 |
spadek 12. | Jubilat Izdebnik | 11 | 33:73 |
b klasa ii wadowice - KOLEJKA 22 | |||
2017-06-18 17:00 | Gród Grodzisko | 4-2 | Borowik Bachowice |
2017-06-18 17:00 | Wisła Łączany | 1-1 | Nadwiślanka Brzeźnica |
2017-06-18 17:00 | Wikliniarz Woźniki | 0-2 | Dąb Tomice |
2017-06-18 17:00 | Amator Babica | 1-6 | Żarek Barwałd Górny |
2017-06-17 17:00 | Victoria Półwieś | 3-1 | Płomień Sosnowice |
2017-06-17 15:00 | Przełęcz Kossowa | 6-2 | Skawa Jaroszowice |
awans 1. | Żarek Barwałd Górny | 58 | 86:29 |
awans 2. | Dąb Tomice | 49 | 73:28 |
3. | Gród Grodzisko | 45 | 78:43 |
4. | Wikliniarz Woźniki | 40 | 71:37 |
5. | Amator Babica | 38 | 44:34 |
6. | Przełęcz Kossowa | 34 | 51:59 |
7. | Borowik Bachowice | 26 | 59:59 |
8. | Wisła Łączany | 23 | 44:47 |
9. | Skawa Jaroszowice | 21 | 46:61 |
10. | Victoria Półwieś | 18 | 34:82 |
spadek 11. | Nadwiślanka Brzeźnica | 15 | 28:78 |
spadek 12. | Płomień Sosnowice | 10 | 29:86 |
b klasa oświęcim - KOLEJKA 18 | |||
2017-06-17 17:00 | Puls Broszkowice | 1:0 | LKS Piotrowice |
2017-06-17 17:00 | |||
2017-06-17 17:00 | Sygnał Włosienica | 4:0 | LKS Palczowice |
2017-06-17 17:00 | Iskra Brzezinka | 0:1 | LKS Bulowice |
2017-06-17 17:00 | LKS Harmęże | 2:2 | LKS Głębowice |
2017-06-17 17:00 | LKS Poręba Wielka | 3:7 | Pogórze Gierałtowice |
awans 1. | LKS Bulowice | 43 | 46:23 |
2. | LKS Piotrowice | 34 | 44:19 |
3. | Sygnał Włosienica | 32 | 38:33 |
4. | Puls Broszkowice | 28 | 34:28 |
5. | Pogórze Gierałtowice | 23 | 37:38 |
6. | Iskra Brzezinka | 22 | 21:19 |
7. | LKS Głębowice | 21 | 35:37 |
8. | LKS Harmęże | 18 | 30:54 |
9. | LKS Poręba Wielka | 16 | 39:50 |
10. | LKS Palczowice | 12 | 27:50 |
c klasa i wadowice - KOLEJKA 18 | |||
2017-06-18 11:00 | Chełm Stryszów | 4:2 | Zryw Lanckorona |
2017-06-18 11:00 | Świt Osielec | 1:3 | Filkówka Barwałd Średni |
2017-06-18 11:00 | Korona Skawinki | 1:2 | Żarek Stronie |
2017-06-17 17:00 | Pogoń Bugaj | 0:4 | Jastrzębianka Jastrzębia |
awans 1. | Żarek Stronie | 38 | 62:21 |
awans 2. | Chełm Stryszów | 38 | 58:19 |
3. | Korona Skawinki | 31 | 54:20 |
4. | Olimpia Zebrzydowice | 29 | 45:28 |
5. | Filkówka Barwałd Średni | 22 | 35:46 |
6. | Zryw Lanckorona | 20 | 40:47 |
7. | Świt Osielec | 12 | 28:52 |
8. | Jastrzębianka Jastrzębia | 10 | 24:57 |
9. | Pogoń Bugaj | 8 | 19:75 |
c klasa ii wadowice - KOLEJKA 18 | |||
2017-06-18 11:00 | Czarni Koziniec | 1-2 | Orzeł Radocza |
2017-06-18 11:00 | Gronie Zagórnik | 5-3 | Sokół Frydrychowice |
2017-06-15 18:00 | Skawa Witanowice | 2:1 | Łysa Góra Zawadka |
awans 1. | Skawa Witanowice | 37 | 33:10 |
awans 2. | Sokół Chrząstowice | 28 | 30:20 |
3. | Czarni Koziniec | 23 | 41:19 |
4. | Sokół Frydrychowice | 22 | 43:27 |
5. | Gronie Zagórnik |
20 | 39:23 |
6. | Orzeł Radocza |
20 | 32:26 |
7. | Iskra II Klecza Dolna | 10 | 18:62 |
8. | Łysa Góra Zawadka | 1 | 9:61 |
Brak komentarzy