reklama

Od piątku przedsmak ligowych siatkarskich emocji

, Sport, Wiadomości, 05.09.2018 16:00, DK
Od piątku przedsmak ligowych siatkarskich emocji
Już w najbliższy piątek w hali im. Tadeusza Szlagora przy ul. 1 Maja 4 rozpocznie się IV Turniej o Puchar Burmistrza Andrychowa. Do "andrychowskiego kotła" w dniach 7-8.09.2018r. przyjadą drużyny: UMKS Kęcznin Kęty, TS Volley Rybnik oraz drużyna Karpaty Krosno. Dla wzmocnionego składu MKSu Andrychów to pierwszy poważny sprawdzian przed rozpoczynającym się w dn. 29-tego września sezonem 2018/2019, w którym to MKS będzie obchodził swoje ćwierćwiecze. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich sympatyków siatkówki do kibicowania!

Turniej rozpocznie się w piątek (7.09.2018) o godz.: 17:00 spotkaniem MKS Andrychów – TS Volley Rybnik. Wstęp na wszystkie mecze w Turnieju jest BEZPŁATNY! Szczegółowy program dwudniowych siatkarskich zmagań znajduje poniżej:

7.09 PIĄTEK
MKS Andrychów vs TS Volley Rybnik - godz.: 17:00
UMKS Kęczanin Kęty vs Karpaty Krosno - 40min. po zakończeniu I meczu

8.09 SOBOTA
MKS Andrychów vs Karpaty Krosno - godz.: 11:00
UMKS Kęczanin Kęty vs TS Volley Rybnik - 40min. po zakończeniu I meczu
TS Volley Rybnik vs Karpaty Krosno - godz.: 16:00

MKS Andrychów vs UMKS Kęczanin Kęty - 40min. po zakończeniu I meczuZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama