reklama

Nowość: zawody pumptrack na Czarnym Groniu [FOTO]

, Sport, Wiadomości, 02.08.2020 15:55, PG
To nowa sportowa dyscyplina.
Nowość: zawody pumptrack na Czarnym Groniu [FOTO]
W niedzielę (02.08.) na terenie ośrodka Czarny Groń w Rzykachna 400 m torze, odbywają się zawody PUMP IT TOUR - Puchar i Mistrzostwa Polski Pumptrack.

Inne narody już ich znają. Teraz przyszła kolej, aby Polska poznała swoich najszybszych rodaków na pumptrack'u. Ilość torów rowerowych stale rośnie, wprost proporcjonalnie do liczby użytkowników. Rosnąca ilość sportowców ścigających się na torach pumptrack została dostrzeżona przez Międzynarodową Unię Kolarską (UCI), która postanowiła stworzyć nową, oficjalną dyscyplinę rowerową - pumptrack. To właśnie teraz zabawa powinna przeistoczyć się w trening. Tytuł Mistrza Polski na pumptrack'u jeszcze nigdy nie był tak blisko.
foto: WB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama