reklama

Nowe siłownie zewnętrzne przy trzech średnich szkołach

, Sport, Wiadomości, 03.07.2019 19:00, PG
Siłownie te są ogólnodostępne.
Nowe siłownie zewnętrzne przy trzech średnich szkołach

Powiat wadowicki postanowił zachęcić młodzież do aktywności fizycznej i wybudował im przy szkołach siłownie zewnętrzne.

Siłownia przy I Licem Ogólnokształcącym im. Marcina Wadowity w Wadowicach kosztowała 64 tys. zł i posiada 5 urządzeń: sztangę do wypychania, surfera do ćwiczenia rąk, trenażera, rower do ćwiczenia rąk lub nóg oraz orbitreka podwójnrgo na pylonie.

Z kolei siłownia przy wadowickim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 była nieco droższa, bo kosztowała 106 tys. zł. Znajdziemy tam m.in. trenażer, koła tai-chi małe, sztangę do wypychania oraz rower do ćwiczenia rąk lub nóg.

Natomiast przy CKZiU w Andrychowie [na zdjęciu] można korzystać m.in. z wyciągu z ciężarkiem, trenażera ramion oraz urządzeń dwu i trzystanowiskowych. Koszt siłowni przy ul. Starowiejskiej to ponad 140 tys. zł.

Większość tych środków powiat pozyskał z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 - 2020.

Siłownie te są ogólnodostępne.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama