reklama

Nowa atrakcja na kęckim basenie. Jedyna taka łaźnia parowa w okolicy

, Sport, Wiadomości, 18.07.2018 14:00, PG
Seanse w łaźniach parowych są szczególnie doceniane przez kobiety z uwagi na nawilżający i odmładzający efekt działania na skórę.
Nowa atrakcja na kęckim basenie. Jedyna taka łaźnia parowa w okolicy

Jak informuje nas dyrektor OSiR Jakub Grabski na Krytej Pływalni w Kętach dobiega końca nowa inwestycja tj. kończy się budowa Łaźni Parowej.

Jest to całkowicie nowa atrakcja w Kętach i w okolicy, którą wykonała firma Asmar z Andrychowa. Łaźnia znajduje się w strefie saun i będzie trzecią "sauną" obok obecnych 2 saun fińskich.

Łaźnia parowa w odróżnieniu do sauny suchej doskonale nadaje się dla osób starszych oraz rodzin z dziećmi.

Otwarcie nastąpi już za kilka dni. Jak się dowiadujemy będą duże promocje na wejście do całej strefy saun.

Będziemy informować.

XXX

Łaźnia parowa to pomieszczenie w całości wyłożone mozaiką ceramiczną. Wyposażone jest w wygodne siedziska, na których można się również położyć oraz prysznic przeznaczony do polewania i schładzania miejsc siedzących. Źródłem ciepła jest para wytwarzana przez generator pary. W łaźniach przebywamy w gorącym powietrzu przesyconym parą wodną, która wypełnia powoli całą przestrzeń pomieszczenia.

Stosunkowo niska (jak na warunki saun) temperatura, najczęściej ustawiana na 40°– 55°C, oraz maksymalna wilgotność (100%) sprawiają, że przebywanie w łaźni parowej to delikatniejsza forma saunowania, odpowiednia zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Seanse w łaźniach parowych są szczególnie doceniane przez kobiety z uwagi na nawilżający i odmładzający efekt działania na skórę.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Rzycan, 18.07.2018 21:13

w okolicy .... do puki nie powstanie Nasz Andrychowski basenik , piękny nowoczesny i pachnący :)

znanywmiescie, 18.07.2018 20:56

Taka łaźnia już od kilku lat funkcjonuje w ośrodku w Rzykach

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama