reklama
reklama

Nikola i Gabriela w fotelach liderek Pucharu Polski MTB 2024

Sport, Wiadomości, 26.06.2024 12:22, INFORMACJA PRASOWA
Kolejne sukcesy zawodniczek Sokoła Zator.
Nikola i Gabriela w fotelach liderek Pucharu Polski MTB 2024

Gabriela Wojtyła została liderką Pucharu Polski, Nikola Gliniecka nie chce być gorsza od doświadczonej koleżanki klubowej i utrzymuje prowadzenie w pucharowym rankingu wśród juniorek!

W Wałbrzychu rozegrano piątą już eliminację tegorocznego cyklu Pucharu Polski MTB. Wyścig miał rangę C2 światowej federacji UCI, co spowodowało obecność wielu zagranicznych zawodników. W tej międzynarodowej obsadzie zawod ncizki Sokoła Zator - Gabriela Wojtyła zajęła drugie miejsce w kategorii elity Pań, a Nikola Gliniecka ukończyła rywalizację na piątej pozycji, będąc jednocześnie najlepszą z pierwszorocznych juniorek.

Obie zawodniczki przyzwyczaiły kibiców do jeszcze lepszych wyników, jednak obciążenia, jakim musiały sprostać w ostatnim czasie podczas przygotowań do Mistrzostw Polski oraz udział w Pucharze Świata, nie pozwoliły na walkę o wyższe lokaty. Mimo wszystko, obie zawodniczki mogą cieszyć się z zajmowanej pozycji liderki Pucharu Polski. Do końca cyklu pozostały jeszcze 2 wyścigi.

Sokół Zator zaprasza na zajęcia sportowe w każdy wtorek w Graboszycach - kolarstwo, oraz w środy w strefie SRS Zator o godz 10:00. piłka siatkowa / lekkoatletyka.źrodlo: materiały prasowe klubu Sokół Zator

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama