reklama

Młody Beskid na fali. Zobaczcie relację niemal jak z... Ligi Mistrzów [VIDEO]

, Sport, Wiadomości, 05.04.2018 15:20, red
Zobaczcie relację.
Młody Beskid na fali. Zobaczcie relację niemal jak z... Ligi Mistrzów [VIDEO]

Na mamNewsa.pl już wiele razy pisaliśmy o sukcesach piłkarskiej młodzieży z Beskidu Andrychów (rocznik 2003 i młodsi). To wyjątkowo utalentowane roczniki. I są kolejne sukcesy!

Andrychowianie występują w Małopolskiej Lidze Trampkarzy, najwyższej klasie rozgrywkowej w województwie w tej grupie wiekowej. Idą jak burza. Wygrali dwa mecze z rzędu. Kilka dni temu po golu Daniela Budki pokonali na wyjeździe AS Progres Kraków.

Dla chłopaków z Andrychowa i całego Beskidu to olbrzymi sukces.

- W tej lidze występują renomowane kluby i szkółki piłkarskie z Małopolski. Już samo uczestnictwo w tych rozgrywkach to duże wydarzenie dla naszego klubu, a co dopiero wygrane. W Beskidzie mamy wybór na zasadzie 15 chłopców trenuje i 15 gra, a w innych zespołów jest wybór na zasadzie 50 trenuje a 20 gra. Porównując to możemy mówić o skali sukcesu – mówi prezes Beskidu Marek Wdowik.

Skrót z tego spotkania przygotował Serwis CFsport. Zobaczcie. Wygląda niemal jak relacja z Ligi Mistrzów!Skład Beskidu Andrychów: Dawid Pochłopień, Paweł Dwornik, Jakub Mikołajek, Jakub Rusinek, Miłosz Koczur, Daniel Wróbel, Artur Mizera, Julian Wdowik, Tomasz Balon, Dominik Gurdek, Daniel Budka, Mateusz Kanturski, Karol Rajda.

W sobotę (7.04) kolejna potyczka młodych Beskidowców: z Krakusem Nowa Huta o godzinie 10:00 na stadionie Beskidu.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama