reklama
reklama

MKS rozpoczyna walkę o awans. Rozmowa z trenerem

Sport, Wiadomości, 07.03.2021 18:05,
Rozmawiamy z trenerem męskiej drużyny MKS Andrychów w II lidze siatkarzy Dariuszem Sygułą.
MKS rozpoczyna walkę o awans. Rozmowa z trenerem
Siatkarze MKS Andrychów na pierwszym miejscu zakończyli walkę w rundzie zasadniczej śląskiej grupy II ligi. Teraz przed podopiecznymi trenera Dariusza Syguły zacznie się gra, której być może ukoronowaniem będzie awans do I ligi.

Zgodnie z regulaminem rozgrywek zespoły z miejsc 1-4 po rundzie zasadniczej utworzą dwie pary finałowe (1-4 i 2-3), które rozegrają play-off do 3 wygranych meczów. Zwycięzcy uzyskają awans do turnieju półfinałowego, w którym zagrają z finalistami innej grupy II ligi. Z półfinałów najlepsi awansują do turnieju finałowego, którego stawą będzie awans do I ligi, na zaplecze siatkarskiej ekstraklasy.

Wiadomo, że w play-off MKS Andrychów (47 pkt) do trzech zwycięstw zagra z czwartym TKS Tychy (33 pkt). Drugą parę utworzy wicelider Kęczanin Kęty i trzeci AZS Częstochowa.

Zobaczcie rozmowę z trenerem Dariuszem Sygułą.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama