MKS Andrychów kontra Skawa Wadowice w małopolskiej I lidze [FOTO]

Sport, Wiadomości, 12.01.2018 07:00, DK
Mecz rozegrano w czwartek, a w weekend kolejne siatkarskie emocje. Zobaczcie.

W czwartkowym meczu (11.01) I małopolskiej ligi siatkarek (dawana III liga) zawodniczki MKS Andrychów w derbowym meczu pokonały 3-1 Skawę Wadowice. Mecz rozpoczął się od małej niespodzianki, gdyż pierwszy set wygrały wadowiczanki, ale potem wszystko wróciło już do normy i ostatecznie andrychowianki wygrały trzy kolejne sety.

Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania.

Ciekawostką jest fakt, że obecnie trenerem MKS jest Piotr Kwak, który kilka lat temu trenował Skawę Wadowice. W Skawie grało również kilka kluczowych zawodniczek MKS.

W tym sezonie zawodniczki MKS Andrychów nie przegrały jeszcze spotkania i są liderem w swojej grupie małopolskiej I ligi. Andrychowianki spróbują powalczyć o awans do ogólnopolskiej II ligi.