MKS Andrychów drugi, Kęczanin czwarty w Małopolsce

, Sport, Wiadomości, 09.02.2020 13:30, red
W Krakowie rozegrany został finał wojewódzki juniorów z w siatkówce z udziałem MKS Andrychów i UMKS Kęty.
MKS Andrychów drugi, Kęczanin czwarty w Małopolsce
Finał wojewódzki to podsumowanie trwających od jesieni rozgrywek ligowych. Wystąpiły najlepsze małopolskie juniorskie drużyny w siatkówce, w tym trenowany przez Piotra Trojaka MKS Andrychów i Kęczanin Kęty (trener: Piotr Gruszka).

Obie drużyny walczyły o główne trofeum. W półfinale doszło zresztą do kęcko-andrychowskiego pojedynku - MKS wygrał 3-1.

Dzięki temu zespół z Andrychowa zagrał mecz finałowy ze Spartą Kraków - górą okazali się krakowianie. Andrychów zajął II miejsce w Małopolsce, zdobywając tytuł wicemistrza województwa, i zagra w rozgrywkach centralnych o mistrzostwo Polski.

Natomiast Kęczanin przegrał mecz o III miejsce i ostatecznie zajął czwarte miejsce.

Skład MKS Andrychów: Kacper Komendera, Michał Błazenek Mateusz Mizera, Kamil Bodzek, Wojciech Charaszkiewicz, Bartłomiej Madej, Jakub Dyrcz, Wiktor Bylica,Wojciech Dendys, Szymon Kożuch, Jan Wyrwa, Szymon Kopaczewski,

Końcowa klasyfikacja finału wojewódzkiego.
1. Sparta AGH Kraków
2. MKS Andrychów
3. KS Hutnik Wanda Kraków
4. UMKS Kęczanin Kęty
5. Iskierka Tarnów
6. SKPS Dunajec Nowy Sącz

xxx

W ostatnich dniach rozgrywany był również finał wojewódzki juniorek z udziałem zawodniczek Kęczanina Kęty, które ostatecznie zajęły 5 miejsce.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›