reklama

Mistrzowie w judo. Kęczanie triumfowali [FOTO]

Sport, Wiadomości, 26.09.2018 09:10, PG
Judocy KS Judo „Hejnał” Kęty podczas zawodów zdobyli aż 14 medali.
Mistrzowie w judo. Kęczanie triumfowali [FOTO]

W dniach 22 – 23 września zawodnicy KS Judo „Hejnał” Kęty wzięli udział w trzech turniejach Judo, m.in. w Międzynarodowych Mistrzostwach Małopolski 2018 Juniorów, -ek i Juniorów, -ek Młodszych w Wolbromiu, w Międzynarodowym Turnieju Judo Dzieci o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom oraz w Otwartych Mistrzostwach Bytomia w Judo.

Judocy KS Judo „Hejnał” Kęty podczas zawodów zdobyli aż 14 medali:

- Marzena Gabryś - dwa złote medale (złoto w Międzynarodowym Turnieju Judo Dzieci o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom oraz złoto w Otwartych Mistrzostwach Bytomia w Judo)

- Julia Gawron – złoty oraz srebrny medal (złoto w Międzynarodowych Mistrzostwach Małopolski 2018 Juniorów, -ek Młodszych w Wolbromiu oraz srebro w Międzynarodowych Mistrzostwach Małopolski 2018 Juniorów, -ek)

- Arkadiusz Matusiak – jeden złoty medal (złoto w Międzynarodowym Turnieju Judo Dzieci o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom)

- Konrad Stańczak – dwa srebrne medale (srebro w Międzynarodowym Turnieju Judo Dzieci o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom oraz srebro w Otwartych Mistrzostwach Bytomia w Judo)

- Jakub Nycz – srebrny oraz brązowy medal (srebro w Otwartych Mistrzostwach Bytomia w Judo oraz brąz w Międzynarodowym Turnieju Judo Dzieci o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom)

- Krzysztof Garlacz – srebrny medal (srebro w Międzynarodowych Mistrzostwach Małopolski 2018 Juniorów, -ek)

- Mikołaj Gawron – srebrny medal (srebro w Międzynarodowym Turnieju Judo Dzieci o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom)

- Nikola Kostka – srebrny medal (srebro w Międzynarodowych Mistrzostwach Małopolski 2018 Juniorów, -ek Młodszych w Wolbromiu)

- Szymon Mikulski – srebrny medal (srebro w Międzynarodowych Mistrzostwach Małopolski 2018 Juniorów, -ek)

- Miłosz Klęczar – brązowy medal (brąz w Międzynarodowym Turnieju Judo Dzieci o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom)

źródło: KS Judo "Hejnał" Kęty

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

xyz77, 26.09.2018 13:37

A skąd są keczanie z kecz? A tak to gratulacje

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama