reklama

METAMORFOZA – ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE!

, Sport, Wiadomości, 21.09.2018 18:15, ARTYKUŁ SPONSOROWANY

W dobie nowoczesności, ery komputerowej i cyfrowej często zapominamy o podstawowym aspekcie życia jakim jest ruch i odpowiednie odżywianie się, elementy tak bardzo potrzebne do prawidłowego i komfortowego funkcjonowania.

METAMORFOZA – ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE!

Wielu z Nas szuka efektywnych rozwiązań, które w krótkim czasie pozwolą na osiągnięcie wyjątkowych efektów. Jedynym i najlepszym sposobem na poradzenie sobie z nadwagą i otyłością jest połączenie dwóch elementów: plan treningowy + dieta.

Ustalenie odpowiedniej diety + spersonalizowany plan treningowy pozwoli Tobie, w krótkim czasie na osiągnięcie niesamowitych efektów. W dzisiejszym artykule prezentujemy osobę, podopiecznego Darka Gawędę, który mimo wielu życiowych ról: ojca, męża, przełożonego, radnego i wielu innych, dzięki swojej woli, systematyczności oraz determinacji, dąży do swojego wymarzonego celu, w 6 miesięcy schudł już 31 kg.

Wynik godny Mistrza!

Gratulujemy!

Sami zobaczcie!W drodze do upragnionej sylwetki pomaga Darkowi Trener Personalny Ania Oboza.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama