reklama

Mecz otwarcia w strefie kibica w Andrychowie

, Sport, Wiadomości, 11.06.2021 21:25, PG
Zobaczcie jak to wyglądało.
Mecz otwarcia w strefie kibica w Andrychowie
W piątek (11.06.) rozpoczęły się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej EURO 2020 (2021). O godz. 21:00 na stadionie w Rzymie w meczu otwarcia zmierzyły się drużyny Włoch i Turcji.W sumie w mistrzostwach zagrają 24 reprezentacje, w tym Polska. Pierwszy mecz podopieczni Paulo Sousy rozegrają na stadionie w Sankt Petersburgu w poniedziałek (14.06.) o godz. 18:00 ze Słowacją.

Wszystkie spotkania mistrzostw można oglądać na specjalnie przygotowanym telebimie w strefie kibica na stadionie w Andrychowie.

Klub sportowy Beskid przygotował dla kibiców liczne atrakcje, m.in. FoodTrucki, strefę VIP czy zimne napoje. Bilet wstępu na każdy mecz to koszt 10 zł lub karnet na całe mistrzostwa - 100 zł. Dzieci do lat 10 wchodzą bezpłatnie.

Wszystkie pozyskane środki ze strefy kibica zasilą konto klubu.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama