reklama

Mariusz Sobala wraca do Beskidu

, Sport, Wiadomości, 03.08.2019 15:00, PG
Wielki powrót.
Mariusz Sobala wraca do Beskidu

Do gry w Beskidzkie Andrychów po ośmiu sezonach przerwy powraca 33-letni Mariusz Sobala. Środkowy pomocnik obejmie również stanowisko trenera zespołu juniorów.

- Mariusz pamięta zarówno czasy okręgówki, dawnej IV ligi jak i awansu oraz gry w III lidze z Beskidem. Na tym ostatnim poziomie zagrał 57 razy w biało-czerwonych barwach i strzelił 10 goli.- informuje na swoim profilu na facebooku Beskid Andrychów.

Po tym jak w 2012 roku odszedł z Beskidu rozpoczął grę w trzecioligowej czeskiej Slavii Orlová-Lutyně, a potem drugoligowej MFK Karviná. Na poziomie polskiej III ligi grał również w GKS-ie Jastrzębie, Skrze Częstochowa, BKS-ie Stal Bielsko-Biała i w ostatnim sezonie 19 meczów w MKS-ie Kluczbork.

Być może Mariusz zagra już w najbliższym meczu Pucharu Polski z Halniakiem w Targanicach.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama