reklama

Liga Kubusiowego Narciarza. Zapisy

, Sport, Wiadomości, 25.01.2019 09:45, INFORMACJA PRASOWA
W niedzielę zawody dla najmłodszych narciarzy.
Liga Kubusiowego Narciarza. Zapisy

27 stycznia o poranku na Czarnym Groniu zostanie rozegrana kolejna runda LIGII KUBUSIOWEGO NARCIARZA dla młodszych i... tych najmłodszych :)

- Wygraj z nudą z Kubusiem - sprawdź swoje umiejętności na slalomie gigancie na czas i odbierz fantastyczne nagrody! Jeśli jesteś młodym entuzjastą snowboardu lub nart, masz rocznikowo od 4 do 13 lat to serdecznie zapraszamy na pełną wrażeń i zdrowej rywalizacji zabawę - zachęcają organizatorzy.

Aby wziąć udział należy wcześniej zapisać się korzystając z formularza na stronie internetowej www.ligakubusia.pl, a w dniu zawodów potwierdzić swoją obecność w Biurze Zawodów, które znajduje się obok restauracji przy dolnej stacji wyciągu w godzinach 8:30 – 10:30. Następnie odebrać „pakiet startowy” (numerek, napój, bon żywieniowy, voucher na karnet - 20 zł/4h).

Na każdego z uczestników czeka wiele atrakcji.

- Z myślą o tych mniejszych, przygotowaliśmy dodatkowo łatwą trasę slalomu przy ośle łączce - informują organizatorzy.

Zapisy: www.ligakubusia.pl.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama