reklama

Liderki na półmetku rozgrywek [FOTO]

, Sport, Wiadomości, 31.12.2021 12:40,
W 13-osobowym futsalowym zespole Kalwarianki aż 9 zawodniczek w swoim sportowym CV ma zespół Panda Burza Roczyny.
Liderki na półmetku rozgrywek [FOTO]

W poniedziałek 27 grudnia po ciężkim meczu piłkarski Kalwarianki pokonały 9:8 Wierzbowiankę II Wierzbno w ramach II ligi futsalu kobiet. Zrównały się tym samym punktami z dotychczasowym liderem Iskrą Tarnów.

Do meczu na szczycie, Kalwarianka - Iskra Tarnów, doszło w środę 29 grudnia. W hali sportowej na ul. Mickiewicza 14 w Kalwarii Zebrzydowskiej zawodniczki pewnie pokonały 8-4 faworyzowaną drużynę z Tarnowa i tym samym zostały z kompletem 4 zwycięstw liderem rozgrywek na półmetku rozgrywek.

Bramki dla Kalwarianki strzelały: 4x Wacław, 2x Siwek, P. Kudłacik i Ogarek.

Warto dodać, że w 13-osobowym zespole Kalwarianki aż 9 zawodniczek w swoim sportowym CV ma zespół Panda Burza Roczyny.

W drugiej rundzie Kalwarianki tylko raz zagrają w hali w Kalwarii Zebrzydowskiej i już dzisiaj zapraszają na ten ciekawy i ważny mecz: MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska vs WKS Wawel Kraków, niedziela, 9 stycznia godzina 18.30

Dodajmy, że w tym roku Kalwarianki zajęły 2 miejsce na 16 drużyn w turnieju halowym w Krzeszowicach, 3 miejsce na turnieju halowym WKS Wawel Kraków i 3 miejsce w futsalowym Pucharze Polski na szczeblu małopolski.

Więcej informacji o drużynie na facebook.com/mks.kalwarianka
źródło: Kalwarianka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama