reklama

Lewandowski wkrótce w... Beskidzie!

, Sport, Wiadomości, 06.07.2021 12:45, DK
Nowy zarząd, nowe pomysły.
Lewandowski wkrótce w... Beskidzie!
Prezes KS Beskid Andrychów Fryderyk Walaszek wraz z zarządem, mają już wizję klubu, pomysły oraz ambicje aby wprowadzić Klub do wyższych lig, ale póki co najważniejszym dla władz Beskidu, jest utrzymać się w 4 lidze.

Albowiem od sezonu 2022/2023 będzie już tylko jedna grupa w małopolskiej IV lidze. Decyzja zapadła. Połączone zostały grupy wschodnia i zachodnia. Połączenie grup powoduje konieczność zmian również w niższych ligach, a w okresie reorganizacyjnym - zwłaszcza w IV lidze - spora ilość drużyn zostanie zdegradowana. Utrzymają się jedynie drużyny zajmujące pierwsze 7 miejsc w tabeli.

Dlatego też prezes wraz z zarządem KS Beskid Andrychów zdecydowali się na można powiedzieć karkołomne ruchy. Zmieniony został trener seniorów, klub ściąga nowych zawodników, a wśród nich Lewandowski!

Więcej informacji już wkrótce.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

obserwator2012, 06.07.2021 13:58

Chyba Mariusz

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama