Kulturysta z Andrychowa wygrywa na Malcie. >Nic nie jest w stanie zastąpić takiej chwili, jak ta<

, Sport, Wiadomości, 20.04.2017 16:30, (red)
Kulturysta z Andrychowa wygrał kolejne prestiżowe zawody – tym razem na Malcie.
Kulturysta z Andrychowa wygrywa na Malcie. >Nic nie jest w stanie zastąpić takiej chwili, jak ta<

Na Malcie zakończyły się właśnie "Diamond Malta - Classic BB OVERALL". Malta okazała się dla Jacka Ratusznika niezwykle udana - wygrał zawody w swojej kategorii i - co najważniejsze - w kategori Overall, czyli niekwestionowany mistrz.

 

- O tyle jest to coś niesamowitego, że po raz pierwszy w historii w mojej kategorii była do wygrania karta zawodnika Ifbb pro. Krótko mówić jestem piątym Polakiem w historii, który taką kartę zdobył. Cieszę się niesamowicie, aż trudno było mi wypowiedzieć słowa po zejściu że sceny bo łzy same płynęły płynęły jak u kilku letniego chłopca. Jestem przeszczęśliwy i spełniony. Pierwszy raz siedziałem święta bez rodziny poza domem, ale ze sportowa rodziną, czyli naszą reprezentacją Polski, która przywiozła sporo medali. Niech żyje Polska, nasza siła została pokazana i jesteśmy dumni z naszego pochodzenia. Wiemy że w Polsce spadł śnieg więc postaramy się przywieźć troszkę słońca z upalnej Malty – pisze do nas zadowolony Jacek Ratusznik. 

 

Kulturysta z Andrychowa wygrał kolejne prestiżowe zawody – tym razem na Malcie.
Witam serdecznie Malta okazała się dla mnie udana gdyż wygrywam na niej zawody w swojej kategorii i co najważniejsze w kategori Overall czyli niekwestionowany mistrz.
O tyle jest to coś niesamowitego że poraz pierwszy w historii w mojej kategorii była do wygrania karta zawodnika Ifbb pro. Krótko mówić jestem piątym Polakiem w historii który tą kartę zdobył. Cieszę się niesamowicie, aż trudno było mi wypowiedzieć słowa po zejściu że sceny bo łzy same płynęły płynęły jak u kilku letniego chłopca. Jestem przeszczęśliwy i spełniony. Pierwszy raz siedziałem święta bez rodziny poza domem, ale ze sportowa rodziną, czyli naszą reprezentacją Polski, która przywiozła sporo medali. Niech żyje Polska, nasza siła została pokazana i jesteśmy dumni z naszego pochodzenia. Wiemy że w Polsce spadł śnieg więc postaramy się przywieźć troszkę słońca z upalnej Malty – pisze do nas zadowolony Jacek Ratusznik. 

 

 

 

 


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

john1, 20.04.2017 18:57

te zdjęcia rodzą podobne odczucie jak komentarze żakolandii...abcabc,tomkix,xpeki,asqiity i innych sowieckich trolli... . Obrzydzenie...ale to moja prywatna opinia;-)))

pełne wyniki i terminarz ›