reklama

Korupcja w futbolu. PZPN zawiesił trzech sędziów piłkarskich

, Sport, Na sygnale, Wiadomości, 20.03.2019 12:00, PAN
Sprawa ma związek z rozgrywkami piłkarskimi wadowickiej A klasy.
Korupcja w futbolu. PZPN zawiesił trzech sędziów piłkarskich

Ciąg dalszy sprawy korupcji w lokalnym futbolu, o której informowaliśmy kilka tygodni temu (Zobacz: Korupcja w futbolu. Trzech sędziów zatrzymanych)

Rzecznik Dyscyplinarny PZPN, Adam Gilarski, po zapoznaniu się z otrzymanym w poniedziałek pismem z dnia 7 marca 2019 r. Prokuratury Okręgowej w Krakowie, na podstawie art. 129 pkt f) Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN, postanowił o zastosowaniu środka zapobiegawczego wobec sędziów piłkarskich Podokręgu Wadowice w Małopolskim Związku Piłki Nożnej: Krzysztofa W., Damiana S. oraz Piotra K. w postaci zakazu prowadzenia meczów piłkarskich do czasu rozpoznania sprawy przez Komisję Dyscyplinarną PZPN.

Zastosowany środek zapobiegawczy ma związek z zarzutami korupcji w piłce nożnej przedstawionymi wyżej wymienionym sędziom piłkarskim w związku z meczami piłki nożnej klasy A organizowanymi przez Podokręg Wadowice Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Postępowaniem wyjaśniającym prowadzonym przez Rzecznika Dyscyplinarnego PZPN w tej sprawie, objęci są również, działacze klubów sportowych klasy „A” Podokręgu Wadowice, których mecze prowadzili wyżej wskazani sędziowie piłkarscy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama