reklama

Korki od szampana wystrzeliły w szatni Beskidu

, Sport, Wiadomości, 23.09.2020 18:45,
Beskid Andrychów zdobył puchar.
Korki od szampana wystrzeliły w szatni Beskidu
W środę (23.09) wieczorem rozegrany został finał okręgowy Pucharu Polski (na szczeblu podokręgu wadowickiego i suskiego).

Lider IV ligi Beskid Andrychów zagrał w Białce z tamtejszym piątoligowym Tempem - liderem V ligi. W regulaminowym czasie było 2-2 (gole zdobyli Patryk Koim i Daniel Budka) , a w karnych andrychowianie wygrali 2-0.

W kolejnym etapie pucharowych rozgrywek andrychowianie wystąpią w finale na szczeblu regionalnym. Zagrają ze zwycięzcą pary z podokręgu oświęcimskiego: Hejnał Kęty - Strażak Rajsko (ten mecz odbędzie się dopiero 14 listopada), więc ewentualny mecz Beskid - Hejnał rozegrany zostanie dopiero na wiosnę.

Dodajmy, że w najbliższej kolejce IV ligi (weekend 26-27 września) Beskid Andrychów pauzuje.


video: Beskid Andrychów

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

xpek, 24.09.2020 07:06

no tak bandyterka z andrychowa czeka na mecz z hejnałem

Nostradamus, 23.09.2020 20:07

Beskid nie tylko potrafi grać , ale także się bawić.

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama