reklama

Koniec sezonu na basenie

Sport, Wiadomości, 26.08.2021 10:22, WB
Basen odkryty w Andrychowie nie zostanie już w tym roku otwarty.
Koniec sezonu na basenie
Zakład Gospodarki Komunalnej, zarządca basenu odkrytego w Andrychowie zdecydował, że z powodu niekorzystnych prognoz pogody na najbliższe dni, sezon na basenie został w tym roku definitywnie zakończony. Ponowne otwarcie nastąpi w połowie przyszłego roku.

W wakacje na andrychowskim kąpielisku odnotowano w sumie ok. 22 tys. wejść.

Dodajmy, że przez cały rok czynny jest basen kryty, który zlokalizowany jest przy ulicy Włókniarzy w Andrychowie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Archanioł Michał, 26.08.2021 22:00

To samo przykuło moja uwagę. zwłaszcza, że opiniodawcy również podkreślają znacznie tej transakcji dla równowagi finansów gminy. Deszcz pada, będzie padał i zweryfikuje osuwisko imienia ZDZISŁAWA. Jeśli ktoś kupi tam jeszcze działkę i wybuduje coś produkującego idę na kolanach do Częstochowy z włosiennicą zarzucona na ciało. ( Moja deklaracja jest o tyle bezpieczna ze bracia z Barwałdu wywalili miliony i nie zamierzają wywalić więcej,(( zakład tapicerski maił sie budować i jakoś tego nie widać )) ale kto wie, kto wie )

Zakolog, 26.08.2021 18:02

@FeelFree - przeczytałem podaną przez Ciebie opinię i od razu naszła mnie bardzo pesymistyczna refleksja. Pomimo trudu pedagogicznego jaki wkładasz w pracę oświeceniową naszej „złotej jedenastki”, nie prognozuję spektakularnych efektów Twojej pracy. Aby zapoznać się z linkowanym dokumentem, wpierw należy posiąść zdolność czytania, co już wyklucza naszych zawodników z tej konkurencji. Następnie trzeba umieścić treść w należytym kontekście, a to są już Himalaje przy prezentowanych przez wyselekcjonowanych przez trenera Tomka umiejętnościach poszczególnych pałkarzy. I na koniec znać symbolikę prezentowaną w dokumencie np. co oznacza zaplanowana sprzedaż majątku w kwocie 6147091 złotych, czyli inaczej osuwiskowy dochód naszej Gminy. Jako pozycja księgowa wygląda ładnie i jest wliczana do bilansu, ale kto wyłoży pieniądze na ten pomnik nieudolności pana Tomasza ? Z tym pytaniem pozostawiam Ciebie i czytelników !

FeelFree, 26.08.2021 14:26

https://bip.malopolska.pl/api/files/2704549

FeelFree, 26.08.2021 14:25

Chciałbym tylko napisać w obronie Pana burmistrza Tomasza Żaka, że niepotrzebnie tak się wszyscy go czepiają. Chce dobrze dla nas. Dostęp do basenu jest bardzo ważny. A jak gmina jest bogata, tak jak Andrychów to ją po prostu stać na dwa baseny. Nie to co jakieś tam Wadowice, czy Sucha, czy nawet Kęty. Po prostu, kto zabroni bogatemu. P.S. Poza tym jakby co to są przecież obligacje, to jest bardzo dobre wyjście, z którego mądry wójt w odpowiednim momencie skorzystał, bo jest odważny, jak nasz, a inni burmistrze to się po prostu boją i nie znają na obligacjach.

Archanioł Michał, 26.08.2021 13:55

W uzupełnieniu słów @Zakolog np: sezon 2016 - 37,5 tyś, sezon 2017 - 44 tyś .

cath, 26.08.2021 12:27

A byli tacy co obiecywali ze basen będzie czynny od marca do listopada.Teraz wszystko km nie pasuje.

Zakolog, 26.08.2021 12:10

Cóż ! Pozostaje jedynie strawestować premiera David Lloyd George - „ oddać w zarząd Żakekipie andrychowski basen odkryty, to jak podarować małpie zegarek”.

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama