reklama

Kończą się prace przy budowie kortów tenisowych [FOTO]

, Sport, Wiadomości, 20.10.2018 11:00, PG/WB
Powstało tutaj pięć nowych boisk.
Kończą się prace przy budowie kortów tenisowych [FOTO]

Kończą się właśnie prace przy budowie terenów rekreacyjnych w Kętach. Koszt ich przebudowy to aż 4,5 mln zł. Gmina otrzymała 1 mln zł unijnej dotacji na ten cel.

Powstało tutaj pięć nowych boisk: 3 boiska tenisowe, 1 boisko do siatkówki i 1 boisko do koszykówki. Dodatkowo wybudowano budynek z tarasem widokowym na dachu, 13 miejsc postojowych i chodnik.

Przebudowa miała zakończyć się we wrześniu ale prace jeszcze trwają.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

KJK, 20.10.2018 12:43

Jest cisza wyborcza, dlaczego robicie reklamę jednemu z kandydatów?

ulubieniec, 20.10.2018 11:38

Podejrzewam, że żaden z decydentów nigdy wcześniej nie korzystał z tego miejsca ! Nie wierzę, żeby osoba która choć raz spędziła w tym parku czas na ławce, na kortach, na boiskach ,czy zimą z dzieckiem na górce,chciała to unowocześnić i zmienić w to coś. Z miejsca ze specyficznym klimatem ,zrobiono to samo co ze stary rynkiem,"zabetonowano" i to za niebagatelną kwotę 4,5 mln. złotych (minus 1 mln. z dotacji). A przecież z tego co wiadome gminna kasa jest zadłużona.Do tego dojdzie obsługa tego obiektu, czyli kolejny etat,czyli kolejne koszty.Można było ten teren rekreacyjny tylko wyremontować (m.in.zmieniając nawierzchnie ),tworząc dogodne warunki do uprawiania sportu w starym parkowym klimacie.Ciekawe jest to, że nikt nie widzi dramatycznej sytuacji na Hejnale, gdzie setki ludzi oblega trybunę, której stan techniczny stwarza realne niebezpieczeństwo.Czy tam musi dojść do tragedii ,żeby właściciel zareagował ?

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama