reklama

Kolejny basen w regionie otwarty. Co z basenem odkrytym w Andrychowie?

, Sport, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 29.06.2020 16:30, PG
Z pływalni jednocześnie może korzystać 61 osób.
Kolejny basen w regionie otwarty. Co z basenem odkrytym w Andrychowie?

W ubiegłym tygodniu Kryta Pływalnia „Delfin” w Wadowicach jako jedna z ostatnich w regionie została otwarta. Na basenie obwiązują jednak nowe zasady i środki bezpieczeństwa.

Obecnie z pływalni może korzystać maksymalnie 61 osób jednocześnie. Jak zapewnia Dyrektor placówki, w okresie letnim przy sprzyjającej temperaturze drzwi wejściowe do obiektu pozostaną otwarte, co pozwoli unikać ich dotykania. Wchodzący są zobowiązani do zakrywania nosa i ust aż do momentu wejścia do szatni mokrej (przebieralni). Przy wejściu do budynku należy zdezynfekować dłonie korzystając z funkcjonalnego bezdotykowego pojemnika z płynem do dezynfekcji, a kolejne punkty dezynfekcji znajdują się w szatni odzieży wierzchniej, w szatni mokrej – przy umywalkach oraz przy kasie.

Otwarto też już kryte baseny w Andrychowie i w Kętach. Póki co, nadal nie wiadomo co z odkrytym basenem w Andrychowie. Wszyscy czekają na decyzje Zakładu Gospodarki Komunalnej.

foto: UM Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama