reklama

Kolejne sukcesy zawodników andrychowskiego klubu [FOTO]

Sport, Wiadomości, 25.04.2023 07:27,
Ogromny sukcesy zawodników MKK - 4 zawodników i 4 medale!!
Kolejne sukcesy zawodników andrychowskiego klubu [FOTO]
Małopolski Klub Karate z siedzibą w Andrychowie przedstawił kolejne sukcesy swoich podopiecznych.

22 kwietnia w Wieliczce odbyły się XVIII Mistrzostwa Polski OYAMA PFK, w których wzięło udziałów ponad 300 zawodników z 37 klubów. Zawodnicy MKK po raz kolejny udowodnili, że są prawdziwymi wojownikami, zdobywając najwyższe i najbardziej prestiżowe tytuły!

Wyniki:
- Antoni Trębac z- I miejsce
- Wiktoria Filus - I miejsce
- Mateusz Domagała - I miejsce
- Łukasz Domagała - II miejsce

- Warto przypomnieć, że Wiktoria Filus stoczyła wszystkie walki w formule full contact, Antoni Trębacz broni tytuł z poprzedniego roku, a bracia Domagała deklasując swoich rywali stoczyli braterską walkę finałową. Jesteśmy bardzo dumni z postawy naszych zawodników!! Dziękujemy trenerom, kibicom a przede wszystkim rodzicom, dzięki którym takie sukcesy mają możliwość realizacji! A my nie zwalniamy i szykujemy się na kolejne zawody, na których zobaczycie większą cześć naszej reprezentacji - informują w MKK.

źródło: MKK

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama