reklama
reklama

Kolejne sukcesy kolarki z Zatora w Pucharze Polski

Sport, Wiadomości, 28.05.2021 18:00, PG
Gabriela Wojtyła to studentka Akademii Techniczno - Humanistycznej w Bielsku-Białej a także zawodniczka UKS SOKÓŁ Zator.
Kolejne sukcesy kolarki z Zatora w Pucharze Polski

Do zwycięstwa zabrakło 4 sekund, ale to i tak najlepszy występ zawodniczki w białostockiej edycji Pucharu Polski MTB XCO. W ubiegłą niedzielę, nasi kolarze stanęli na starcie drugiej już edycji tegorocznego Pucharu Polski w kolarstwie górskim. Najlepiej spisała się właśnie Gabriela Wojtyła, minimalnie przegrywając wyścig elity kobiet, choć od startu nadawała tępo w tej rywalizacji.

Chłopcy w kategoriach młodzieżowych i juniorskich nie odnotowali spektakularnych sukcesów ale i tak zajmowali miejsca w górnej części tabeli wyników. Wyścig był wpisany do kalendarza światowej federacji kolarskiej UCI i otrzymał rangę C2, co zachęciło do udziału zawodników z zagranicy.

W sobotę (29.05) w Jastrzębiu Zdroju odbędzie się kolejna edycja Pucharu Polski 2021. Z kolei w niedzielę zawodnicy wystartują w kolejnym wyścigu rangi UCI – tym razem w słowackich Turcianskich Teplicach.











foto: Sebastian Żabiński
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama