Klub tenisa stołowego rozkręcił się na dobre. Dwa zwycięstwa w ich pierwszym sezonie

, Sport, Wiadomości, 29.10.2020 09:45, PG
Backhand Andrychów debiutuje w V lidze.
Klub tenisa stołowego rozkręcił się na dobre. Dwa zwycięstwa w ich pierwszym sezonie

Od niedawna w Andrychowie działa klub tenisa stołowego Backhand Andrychów. Zespół debiutuje w V lidze i póki co, radzi sobie świetnie. W ostatnim starciu z ULKS Lachowice II, KS Backhand Andrychów zwyciężył 10:4.

Było to ich drugie zwycięstwo w sezonie. Wcześniej wygrali z KTS Victoria Spytkowice, również 10:4.

- Pierwsze punkty na własnym terenie gdzie grało nam się dużo lepiej. Swoja sala, stoły, piłeczki czy oświetlenie ma ogromne znaczenie na przebieg meczu. Lachowice to doświadczony zespół i mimo dobrego wyniku nie był to prosty mecz. Świetnie wypadł Michał Ochman który zdobył komplet punktów. Debiut Krzysztofa Orkickiego w naszych barwach, który zwyciężył w jednym z dwóch swoich pojedynków. Gra całego zespołu wypadła znakomicie, każdy dołożył do wyniku swoje punkty. Cieszymy się z wygranej i szlifujemy formę na następny mecz . - czytamy komentarz na facebookowym profilu klubu, po ostatnim meczu z Lachowicami.

Punkty zdobyli:

Michał Ochman 3.5pkt

Dawid Skrzypiec 2.5pkt

Łukasz Nowak 1.5pkt

Rafał Merta 1.5pkt

Krzysztof Orlicki 1pkt

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

VADER, 30.10.2020 00:33

Brawo Panowie !!!

pełne wyniki i terminarz ›