reklama

Kiedy otwarcie basenów? [AKTUALIZACJA]

Sport, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 11.02.2021 14:40, PG
Miało być otwarcie, a....
Kiedy otwarcie basenów? [AKTUALIZACJA]

Premier Mateusz Morawicki tydzień temu ogłosił na konferencji prasowej, że od 12 lutego, warunkowo, na dwa tygodnie, dopuszczona będzie aktywność sportowa na terenach otwartych, boiskach na świeżym powietrzu, stokach narciarskich oraz uruchomione zostaną baseny.

Dopiero w przeddzień otwarcia opublikowano rozporządzenie w tej sprawie. Dyrektorzy mają więc spory problem z przygotowaniem pływalni. Ostatecznie jednak zdecydowano, że basen w Andrychowie zostanie otwarty w poniedziałek (15.02.) od godziny 6:15 dla wszystkich klientów.

W ostatnich dniach otwarta była kryta pływalnia w Wadowicach, ale... tylko dla członków kadry narodowej. Na razie nie wiadomo, czy będzie czynna od piątku.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

хpek, 12.02.2021 07:28

chaos pisolandu pisobolszewia pisoszariatu pisokatolstwa i ciemnogrodu, wszystko wina pisiorów kaczora pinokia długopisa i ojca Tadeusza

xpek, 12.02.2021 06:33

jak zwykle chaos pod rządami pisu

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama