Kęczanin ze złotym medalem na Mistrzostwach Świata w Wyciskaniu

Sport, Wiadomości, 20.05.2019 12:30, PG
Wojtek zdobył dla Polski złoty medal kategorii 74 kg z wynikiem 140 kg.

W Japonii trwają Mistrzostwa Świata w Wyciskaniu Klasycznym. W zawodach w Tokio bierze udział Polska reprezentacja, a w niej kęczanie: Wojciech Magiera i Konrad Grochalski.

W niedzielę (19.05.) Wojtek zdobył dla Polski złoty medal kategorii 74 kg z wynikiem 140 kg, zaliczając wszystkie trzy podejścia! Konrad zajął piąte miejsce w swojej kategorii. Co ciekawe, reprezentacja Polski Juniorów do lat 18 zdobyła drużynowo drugie miejsce.

Wojciech Magiera i Konrad Grochalski na co dzień ćwiczą w TKKF Azory Kraków. Konrad jest także druhem OSP Kęty a Wojtek OSP Kęty Podlesie.