reklama

Kęczanin zdobył brąz i zagra w ćwierćfinale MP

, Sport, Wiadomości, 05.02.2023 17:16, red
W turnieju finałowym zagrali siatkarze z Kęt i Andrychowa.
Kęczanin zdobył brąz i zagra w ćwierćfinale MP
W Krakowie rozgrywany został finał Mistrzostw Małopolski Juniorów w siatkówce. Zagrały w nim najlepsze juniorskie drużyny minionego sezonu z małopolskich grup, w tym Kęczanin Kęty (2 miejsce rozgrywkach grupowych) i MKS Andrychów (trzeci zespół).

Bez sukcesu turniej finałowy zakończyli zawodnicy z Andrychowa, którzy przegrali dwa mecze i nie wyszli z grupy. Tym samym andrychowianie zakończyli sezon.

Z kolei wicemistrzowie Małopolski sprzed roku juniorzy Kęczanina, podopieczni trenerów Macieja Gruszki i Pawła Puchały - ostatecznie turniej zakończyli na 3 miejscu, wygrywając mecz o brązowy medal z 3-1 z Pogonią Proszowice. Teraz wszystko przed kęczanami, którzy zdobywając brąz wywalczyli awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski, a więc jeszcze w tym sezonie zagrają.

Klasyfikacja końcowa finału małopolskiego.
1. SMS Sparta Kraków
2. Hutnik Kraków - Volleyball Team
3. UMKS Kęczanin Kęty
4. Pogoń Proszowice
5. SKPS Dunajec Nowy Sącz
5. MKS Andrychów

foto: Kęczanin Kęty

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama