Kęczanin idzie na awans?

, Sport, Wiadomości, 21.02.2017 13:00, a

Po upadku I ligi siatkarzy w Kętach, tutejsi siatkarze znowu walczą o awans.

Kęczanin idzie na awans?

Kęty nadal mogły być obecne w I lidze siatkarzy, ale ostatecznie reprezentanci KPS Kęty nie przystąpili do rozgrywek w sezonie 2016/17. Działaczom nie udało się zbudować budżetu klubu na odpowiednim poziomie.


W tym sezonie Kęty mają swoje reprezentacje w wojewódzkich III ligach, gdzie grają siatkarki i siatkarze Kęczanina.

 

Siatkarki rundę zasadniczą w III lidze zakończyły na 4 miejscu. W II rundzie grają dwumecz o miejsca 7-8. Pierwsze spotkanie przegrały 1-3 z Jedynką Tarnów. Rewanż 4 marca w Tarnowie.O wiele lepiej wiedzie się siatkarzom Kęczanina, którzy pewnie wygrali rundę zasadnicza, a w drugiej rundzie mają na swoim koncie już dwa zwycięstwa – z GSKS Lasowa 3-1 i LKS Bobowa 3-1 - i prowadzą w tabeli. Kolejny mecz rozegrają 4 marca z Gorlicami na wyjeździe.Tabela rundy finałowej w III lidze siatkarzy:

1 UMKS KĘCZANIN KĘTY 6 15 16- 6
2 GKPS Gorlice 5
10
12- 7
3 Kłos Olkusz 4 7 8- 7
4 GSKS Laskowa 5
7 9- 10
5 UKS Hutnik Kraków
5
4
7- 13
6 LKS Bobowa
5
2 5- 14

 

 

 

foto: keczanin.info

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›