reklama

Kalwaria będzie gospodarzem Ogólnopolskich Zawodów Sportowo-Pożarniczych

Sport, Wiadomości, 29.11.2022 11:58, INFORMACJA PRASOWA
To będzie bez wątpienia największe strażackie wydarzenie w nadchodzącym 2023 roku jakie odbędzie się w Kalwarii Zebrzydowskiej.
Kalwaria będzie gospodarzem Ogólnopolskich Zawodów Sportowo-Pożarniczych

Kalwaria Zebrzydowska, a dokładnie stadion Miejskiego Klubu Sportowego „Kalwarianka” będzie areną rywalizacji najlepszych polskich drużyn pożarniczych w kategoriach młodzież i dorośli, które będą rywalizowały w Ogólnopolskich Zawodach Sportowo-Pożarniczych MDP i Krajowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych OSP. Szacuje się, że w zawodach w sumie weźmie udział blisko 1 tysiąc zawodników i równie pokaźna liczba kibiców.

Ogólnopolskie Zawody Sportowo-Pożarnicze, których gospodarzem będzie Kalwaria Zebrzydowska odbędą się na stadionie „Kalwarianki” w dniach 24-26.08.2023 r.

Prawdopodobnie 24 sierpnia rywalizować będą młodzieżowe drużyny pożarnicze, a w sobotę 26 sierpnia zaprezentują się druhny i druhowie z OSP. Imprezą towarzysząca i promocyjną będzie Festiwal Ogórka zaplanowany na 26-27 sierpnia.

Głównym organizatorem wydarzenia jest – Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP i jego oddziały: wojewódzki w Krakowie, powiatowy w Wadowicach i gminny w Kalwarii Zebrzydowskiej we współpracy z Gminą Kalwaria Zebrzydowska jako gospodarzem tychże zawodów.

źródło: UM Kalwaria Zebrzydowska

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama