reklama

Kajakarze z Międzyszkolnego Klubu Kajakowego Łączany z coraz większymi sukcesami

, Sport, Wiadomości, 04.09.2020 13:32,
.
Kajakarze z Międzyszkolnego Klubu Kajakowego Łączany z coraz większymi  sukcesami

W lipcu dziewczęta w składzie: Magdalena Miśkiewicz i Małgorzata Kubas zdobyły srebrny medal i Wicemistrzostwo Polski na dystansie 2000 metrów na 19 Mistrzostwach Polski Młodzików w Kajakarstwie Klasycznym w Poznaniu-kajak K-2.

Z kolei chłopcy w składzie: Szymon Fryc, Dariusz Wiecheć, Michał Zasępa, Michał Kubas zdobyli srebrny medal i Wicemistrzostwo Polski na dystansie 500 metrów na 26 Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Kajakarstwie Klasycznym w Poznaniu -kajak K-4.

Pod koniec sierpnia odbyły się długodystansowe Mistrzostwa Polski w Krakowie, gdzie zawodnicy z Łączan zdobyli brązowy medal w k2 juniorów młodszych (Szymon Fryc i Dariusz Wiecheć), w k2 młodziczek Magdalena Miśkiewicz i Małgorzata Kubas wywalczyły srebrny medal, a w k1 młodzików Bartosz Ochniak zajął 11 miejsce.

- Obecnie jesteśmy w trakcie przygotowań do Międzynarodowych Mistrzostw Polski w maratonie kajakowym, które odbędą się w Sztumie w dniu 18-20 września i Mistrzostw Polski Masters kategorie wiekowe od 35 lat w Wałczu w dniach 11 - 13 września - informuje nas Marek Miśkiewicz z Międzyszkolnego Klubu Kajakowego Łączany


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama