reklama

Już w niedzielę widowiskowe Mistrzostwa Polski w trialu rowerowym

, Sport, Wiadomości, 16.06.2018 09:00,
Wstęp bezpłatny!
Już w niedzielę widowiskowe Mistrzostwa Polski w trialu rowerowym
Już w niedzielę odbędą się Mistrzostwa Polski w trialu rowerowym. W Stryszowie będzie można podziwiać najlepszych specjalistów w tej widowiskowej dyscyplinie z Polski, ale i z zagranicy, ponieważ MP mają charakter międzynarodowy.

- W tym roku wracamy do źródła, dlatego zawody zostaną zorganizowane na terenie obiektów Ludowego Klubu Sportowego w Stryszowie, gdzie 25 lat temu odbyły się pierwsze w Polsce mistrzostwa świata w cyklotrialu. Obok zawodów dla profesjonalistów zostaną rozegrane konkurencje dla dzieci – informują organizatorzy.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Trialu Rowerowym odbędą się na boisku LKS "Chełm" w Stryszowie w niedzielę (17 czerwca) w godzinach 12:30 – 20:00.

Wstęp jest bezpłatny.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama