reklama

Julia Makuch została mistrzynią Polski

, Sport, Wiadomości, 22.04.2019 16:40, INFORMACJA PRASOWA
Sukces zawodniczki z Osieka.
Julia Makuch została mistrzynią Polski

Lekkoatletka LKS Brzezina Osiek Julia Makuch zdobyła tytuł Mistrza Polski do lat 16, w biegach górskich stylem anglosaskim. W biegu rozegranym w Ustrzykach Dolnych na dystansie 2,7 km, nasza zawodniczka nie miała sobie równych wyprzedzając drugą Martynę Łuszcz o niespełna minutę.

Podopieczna Jana Bulkiewicza, już kilka tygodni wcześniej zdominowała biegi przełajowe, na szczeblu wojewódzkim i międzywojewódzki zdobywając tytuły mistrzowskie młodzików na dystansie 2,5 km. Jednak biegu górskim potwierdziła swoją wysoką formę pokonując dystans 2,7 km w czasie 14,17 min.

Drugie miejsce w tej kategorii wiekowej zdobyła Martyna Łuszcz reprezentująca zespół KS Komunalni Sanok z czasem 15,10 min. Brązowy medal przypadł Aleksandrze Sot UKS Olimp Kozienice, która na metę przybiegła z czasem 15,13 min.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama