reklama

Jest nowy zarząd Beskidu, prezesa ciągle nie wybrano

, Sport, Wiadomości, 02.02.2019 12:30, DK
Jakie mają plany nowe władze andrychowskiego klubu?
Jest nowy zarząd Beskidu, prezesa ciągle nie wybrano

We wtorek (29.01) podczas zebrania członków Beskidu Andrychów wybrano nowy zarząd KS Beskid Andrychów. Zarząd jest, ale prezesa ciągle nie ma. Jak się dowiadujemy, "zarząd czeka aż pojawi się odpowiednia osoba, kandydat na prezesa musi pasować do wizji i pomysłu na klub całego zarządu, a póki co, zadania będą rozdzielone pomiędzy wiceprezesa oraz zarząd."

Wiceprezesem Beskidu Andrychów został Filip Kasiński. Natomiast w zarządzie zasiedli: Seweryn Łysoń, Tadeusz Kacprzak, Paweł Zając, Wojciech Korbel oraz Szymon Wandzel.

Jak zgodnie stwierdzili: - Lepiej pracuje się bez presji, a osoba która zostanie prezesem klubu musi mieć wizję i rozwijać klub na wielu płaszczyznach.

Co mają w planach? Z pewnością klub ma być zarządzany nowocześnie, ważna jest dywersyfikacja obowiązków oraz zaangażowanie. Chcą przede wszystkim zjednać społeczność w gminie, ponieważ jak mówią – Klub Beskid Andrychów jest klubem całej gminy a nie tylko do Andrychowa. Zarząd prosi więc o wsparcie ich działań przez całą społeczność i zachęca do współpracy.

Chcą utrzymać się w IV lidze, ale - co najważniejsze - wyprowadzić klub na prostą. Mają nadzieję że 100-lecie KS Beskid Andrychów będzie dla wszystkich motorem napędowym, aby dokonać zamierzonych celów. Ważne jest także ściągniecie ludzi na stadion. Członkowie nowego zarządu Beskidu zdają sobie sprawę z tego, że aby ludzie przychodzili, muszą być wyniki, dlatego w planach jest wzmocnienie drużyny i skompletowanie silniejszego składu. Pojawią się nowe stroje. To tylko niektóre z celów nowego zarządu.

- Prosimy o wsparcie wszystkich, którym leży na sercu dobro Beskidu i pomoc we wspólnej sprawie. Beskid to klub dla ludzi i takie jest nasze motto. Na ocenę naszych działań przyjdzie jeszcze czas”- apelują nowe władze Beskidu.

Na razie nie zdradzają wszystkich „smaczków”, ale jednym z nich jest reaktywacja klubu100. Pojawią się także ciekawe oferty współpracy dla firm.

Przypomnijmy, że trwa zbiórka „StoNaSto” - grupa najbardziej zagorzałych kibiców, chce zebrać 100000 zł i uruchomili z tego powodu zbiórkę na zrzutka.pl.

Link do zrzutki znajduje się tutaj: https://zrzutka.pl/beskid

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

jolk, 02.02.2019 19:56

Nie będzie kiboli, przyjdą ludzie z całej gminy i nie będzie połamanych ławek i nie trzeba ochrony policji. Straty będą mniejsze, a zyski większe.

kaczor, 02.02.2019 15:54

powodzenia!

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama