reklama

Jak wyjechać po schodach na rowerze?

, Sport, Wiadomości, 27.05.2020 18:20, Materiał promocyjny
Wyjazd na rowerze po schodach robi wrażenie prawie na wszystkich.
Jak wyjechać po schodach na rowerze?

Umiejętność ta może być również zaadaptowana do jazdy w terenie. Najnowsze filmiki instruktażowe Akademii Rowerowej pokazują jak tego dokonać.

Ze względów na malowniczą scenerię i otwartą przestrzeń najnowsza seria odcinków powstała w wadowickim parku. Dodatkowym powodem jest fakt, że w Wadowicach mieści się klub AQUILA, którego zawodnicy łącznie zdobyli 37 medali mistrzostw świata i Europy w trialu rowerowym.


W roli trenera ponownie wystąpił Tomasz Kramarczyk - multimedalista mistrzostw Europy i świata, a obecnie wiceprezes Polskiego Związku Kolarskiego.

Ciekawym momentem filmików jest fragment, kiedy Kramarczyk wyskakuje na rowerze po schodach kawiarni Parkowej Galicjanki, a następnie odbiera kawę!

Wszystkie filmiki udostępnione są bezpłatnie na kanale RowerowaPl w platformie YouTube - https://www.youtube.com/c/RowerowaPL. Warto dokonać subskrypcji, bo jak zapewniają twórcy Akademii Rowerowej systematycznie będą pojawiały się tam kolejne materiały.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama