reklama

Jak trenować w domu i zostać rowerowym mistrzem

, Sport, Wiadomości, 12.04.2020 16:35, materiał partnera
Pandemia to trudny okres dla wszystkich, zwłaszcza dla dzieci, które kumulują obecnie nadmiar energii.
Jak trenować w domu i zostać rowerowym mistrzem

Nie mają one gdzie jej spożytkować lub po prostu brakuje już atrakcyjnych pomysłów na jej wykorzystanie. Dla wszystkich, którzy posiadają rower i kawałek przestrzeni, na której mogą ćwiczyć z ciekawą propozycją wychodzi Akademia Rowerowa, która przygotowała filmiki instruktażowe „Jak zostać rowerowym mistrzem”. Te osoby, które obecnie nie mają technicznej możliwości do ćwiczeń mogą wykorzystać materiał szkoleniowy, kiedy tylko sytuacja wróci do normalności. Mamy nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej.

Co istotne program Akademii Rowerowej nie jest skierowany tylko dla dzieci, ale dla wszystkich użytkowników rowerów. Podniesienie umiejętności technicznych wpływa na komfort podróżowania jednośladem i zwiększa bezpieczeństwo.


Celem Akademii Rowerowej jest popularyzacja sportu i postaw prozdrowotnych. Głównym ekspert Akademii Rowerowej to dwukrotna wicemistrzyni olimpijska Maja Włoszczowska, a główny trener Tomasz Kramarczyk ma na swoim koncie 25 tytułów mistrza Polski.

Nowym etapem w działalności Akademii Rowerowej są filmiki instruktażowe. Pierwsza seria skierowana jest do wszystkich rowerzystów i skupia się na przydatnych umiejętnościach, których można się nauczyć na niewielkiej przestrzeni. Filmiki dostępne są bezpłatnie na kanale RowerowaPl w platformie YouTube. Tutaj link: https://www.youtube.com/c/RowerowaPL

Zapraszamy także na portal www.rowerowa.pl

Zachęcamy do subskrypcji kanału, ponieważ będą pojawiały się na nim kolejne filmiki instruktażowe, a także inne ciekawe materiały z zakresu kolarstwa.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama