reklama

IFITT: Nowy grafik zajęć: joga, fat killer, cross cardio i więcej

, Sport, Wiadomości, 13.09.2020 12:50, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
IFITT: Nowy grafik zajęć: joga, fat killer, cross cardio i więcej
Klub Fitness iFitt w Andrychowie rozpoczyna nowy sezon wraz z którym zachęcamy do aktywności fizycznej, niezależnie od wieku czy poziomu
zaawansowania. Przedstawiamy nowy grafik fitnes w którym: nowi instruktorzy, jeszcze więcej zajęć; joga, slim body, fat killer i wiele więcej.

Zajęcia w Klubie Fitness iFitt dzielą się na 4 rodzaje: spalające/wytrzymałościowe, wzmacniające/siłowe, choreograficzne oraz prozdrowotne/mentalne.

Zobacz plan zajęć fitness dostępny od 21.09:


Prosimy o wcześniejsze dokonanie rezerwacji.

Nowe zajęcia fitness!

Joga - To doskonałe antidotum na codzienny stres, przepracowanie, bóle karku i krzyża, dzięki pozycjom, które przyjmuje się podczas treningu jogi (asanom) - rozluźnia się wiązadła kręgosłupa, masuje narządy jamy brzusznej oraz pobudza działanie wielu gruczołów, między innymi tych odpowiedzialnych za przemianą materii. Trening jogi wymaga koncentracji i ćwiczenia wysiłku mięśni z oddechem, buduje piękną sylwetkę, poprawia stan zdrowia, działa również kojąco na nerwy oraz wycisza umysł‚ dodaje energii i siły w codziennym życiu, każde zajęcia zakończone są relaksem.

Fat Killer - Trening kształtujący kondycję i wydolność organizmu. Dzięki zmianom intensywności i tempa ćwiczeń pozwalają szybko spalić tkankę tłuszczową . Podczas zajęć stosowane są różnorodne formy marszu, truchtu, biegu, przeskoków i podskoków.

Cross Cardio - Trening wytrzymałościowo-siłowy. Połączenie zróżnicowanych i intensywnych ćwiczeń, które mają na celu podniesienie wydolności organizmu, wzmocnienie mięśni oraz spalanie zbędnych kalorii.

Power TBC
- Skrót od Total Body Conditioning. Najprościej mówiąc, jest to trening ukierunkowany na polepszenie kondycji całego ciała. Na zajęciach pracujemy zarówno nad poprawą wydolności organizmu, wytrzymałością i wzmocnieniem mięśni, jak również nad równowagą i stabilizacją. No i oczywiście spalamy sporo kalorii.

Wszystkie informacje dotyczące naszych trenerów oraz zajęć znajdziesz na naszej stronie internetowej: www.ifitt.pl

Odwiedź nas i poznaj bliżej. Zadbamy o to, aby każda wizyta była dla Ciebie satysfakcjonującym i niezwykłym przeżyciem.

Klub Fitness i Siłownia iFitt Andrychów
Ul. Krakowska 50,
34-120 Andrychów
Tel: 696458161

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama