reklama

Dziesięciolatka z tytułem mistrzyni świata!

Sport, Wiadomości, 01.12.2022 16:00, eł

Ogromny sukces dziewczynki z Suchej Beskidzkiej.

Dziesięciolatka z tytułem mistrzyni świata!

W tym tygodniu w czeskim Libercu zakończyły się Mistrzostwa Świata w Tańcu, w którym brały udział także zawodniczki z naszego terenu. Jedna z nich wróciła do kraju ze złotym medalem. To Kateryna Kubatko, reprezentująca Akademię Tańca i Fitness Lady Fitness w Suchej Beskidzkiej.

Ta dziesięciolatka ma już na koncie wiele sukcesów w zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych. Zaledwie dwa tygodnie temu wywalczyła wicemistrzostwo Polski do lat 10 w Mistrzostwach Polski Dzieci w Fitness, które odbyły się w Gorzowie Wielkopolskim. Kateryna startowała w bardzo trudnej konkurencji, łączącej w sobie taniec z gimnastyką i akrobatyką sportową. Ze wcześniejszych zawodów ma już pokaźną ilość medali, między innymi srebrny z mistrzostw świata.

Nigdy dotąd jednak nie sięgnęła po złoto w międzynarodowej imprezie. Udało jej się to dopiero teraz. W Libercu pokazała taneczno-akrobatyczny show, który zapierał dech w piersi. Trudno się dziwić, że okazała się najlepsza w swojej kategorii wiekowej.


Foto: Facebook/Lady Fitness


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama