reklama

Damian Chmiel ma nowy klub. Podpisał roczny kontrakt

, Sport, Wiadomości, 03.07.2018 07:30, red
Krótko był bezrobotnym.
Damian Chmiel ma nowy klub. Podpisał roczny kontrakt
Niedawno pisaliśmy, że Damian Chmiel (wychowanek Znicza Sułkowice Bolęcina) po wielu latach rozstaje się z Podbeskidziem Bielsko-Biała, a okoliczności tego rozstania wzbudzają sporo emocji. W barwach bielskiego klubu od 2009 roku rozegrał 104 mecze i zdobył 17 goli.

Zawodnik ma już nowy klub. Dołączył do pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz.

- To dobra wiadomość, że tak doświadczony zawodnik ofensywny dołączył dzisiaj do naszej drużyny. Damian Chmiel dobrze zna realia pierwszoligowe, sporo spotkań rozegrał też w ekstraklasie, więc jestem przekonany, iż szybko wkomponuje się w zespół i będzie ważnym jego elementem - powiedział Tomasz Michałowski, prezes MKS Sandecja S.A.

Damian Chmiel na 31 lat. Gra na pozycji ofensywnego pomocnika. Z Sandencją podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejnych 12 miesięcy.


foto: sandencja.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama