reklama

Coś dla kajakarzy

Sport, Wiadomości, 30.07.2021 18:45, PG
Skawa a także Wisła dzięki współpracy ze Słowakami w ramach projektu Interreg w Dolinie Karpia, doczekała się szlaku kajakowego.
Coś dla kajakarzy

Już od czerwca tego roku na odcinku od Wadowic do Grodziak nad rzeką Skawą można zauważyć nowe tablice. Jest to oznakowanie szlaku kajakowego.

Z tablic można dowiedzieć się czegoś o charakterystyce rzeki, etapach, trudnościach i niespodziankach na szlaku. Są też porady praktyczne a to wszystko w języku polskim i słowackim.

Szlak kajakowy ma długość 15 kilometrów i obecnie oznakowany jest on od wadowickiej "Wenecji" czyli okolic mostu drogowego na drodze krajowej nr 52 aż do Grodziska. Ale będzie on docelowo od zapory aż do ujścia Skawy do Wisły.

foto: facebook Kajaki na Skawie

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama