reklama

Co dobrego słychać w Beskidzie Andrychów?

, Sport, Wiadomości, 12.04.2019 16:25, MATERIAŁ PROMOCYJNY
W sobotę o godzinie 17:00 andrychowianie podejmą u siebie Pcimiankę Pcim i będzie to kolejne spotkanie z gatunku tych o 6 punktów. Na jesień Beskid pokonał rywala na jego boisku, dlatego drużyna z Pcimia zapewne zechce się zrewanżować.
Co dobrego słychać w Beskidzie Andrychów?
Klub we współpracy z kibicami przygotował sporo atrakcji dla kibiców, którzy tego dnia pojawią się na stadionie przy ulicy Kościuszki 1. Na stoisku gastronomicznym zakupić można będzie kiełbasę z grilla oraz napić się ciepłej herbaty lub innych napojów.

Oprócz tego w sprzedaży znajdą się gadżety klubowe: szaliki, smycze na klucze, magnesy z otwieraczem, długopisy oraz okazjonalne gaśnice domowe firmy Ogniochron, która przekazała dla klubu 100 sztuk pięknych gaśnic z wzorem na 100-lecie klubu.
W najbliższym czasie piłkarze Beskidu wybiegną na boisko w nowych, pięknych strojach. Przygotowana została wersja klasyczna, domowa w biało-czerwone pasy oraz wyjazdowa z czarno-szarym wzorem i złotymi zdobieniami. Będzie możliwość zapisów na oba komplety na zamówienie dla kibiców.


Zarząd klubu zwraca się także z ofertą współpracy do wszystkich firm z gminy Andrychów i nie tylko. Wszystkich zainteresowanych sponsoringiem klubu lub reklamą na koszulkach zapraszamy do kontaktu: [email protected] lub pod numerem telefonu 698 629 640.

Do zobaczenia w sobotę o 17:00 na meczu z Pcimianką!

#RazemPoWygraną


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama